reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A ja mam termin na 13 Czerwca, moja mama ma 15 imieniny może uda się zrobić jej prezent :) sama też miałam urodzić się 5 czerwca jednak trochę się pospieszylam i byłam tydzień szybciej :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosia101318 fajnie , że w ta nowina w Twojej pracy została tak przyjęta :) Niestety ja na to nie liczę, wiem, że moją ciąże szef będzie rozpatrywał raczej jako jego wielkie nieszczęście , bo ciągły niedobór pracowników mu doskwiera a do zatrudnienia kogoś nie jest skory... Ale postanowiłam, że praca w tym czasie nie będzie moim priorytetem, nie będę się nią przejmować. To ma być dla mnie spokojny czas, pewnie ostatni , nie chce sobie tego psuć nieprzyjemną atmosferą w pracy.

Mój zespół tworzy 11 kobiet. Niemal wszystkie w wieku rozrodczym. Teraz mamy jeden wakat i szef się śmieje, że może dla równowgi lepiej zatrudnić jednego faceta :) całe szefostwo wie i jest świadome, że my będziemy zachodzić w ciąże, rodzić dzieci itd. Nie jest to traktowane jako coś złego. Wręcz przeciwnie. Ale wiem, że nie wszędzie tak jest. Dlatego chcę pracować jak najdłużej, żeby moja nieobecnoćś nie była zbyt długa.
 
A ja mam termin na 13 Czerwca, moja mama ma 15 imieniny może uda się zrobić jej prezent :) sama też miałam urodzić się 5 czerwca jednak trochę się pospieszylam i byłam tydzień szybciej :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam urodziny 13go, a termin na 8;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe czerwcowe mamusie :) Chciałabym też do Was dołączyć :) Obecnie 9t 2d, termin na 7.06 :)
Witaj ;)

Jeny dziewczyny, za 3 godziny będę mieć gości, a nic jeszcze nie zrobiłam. Nie mam siły, ani chęci. Najchętniej schowałabym się pod kołdrą i poszła spać. Ale to spotkanie z przyjaciółką i bardzo chcę się z nią zobaczyć. Wypiłabym kawę, ale mam tylko inkę :D wszystkie normalne kazałam mężowi wypić lub wynieść na najbliższe miesiące.
 
Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie?? :) Mi w 10 tc lekko się polepszyło. Mineły całodzienne mdłości, pojawiają się rzadziej , i nawet nie jestem już tak zmęczona jak jeszcze dwa tygodnie wcześniej :)
 
reklama
Umnie podobne wcześniej ciągle ziewalam i miałam problemy z zasypianiem teraz jest dużo lepiej tylko te wzdęcia nie odpuszczaja

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry