reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny trzymajcie kciuki dzis ciezka rozmowa mnie czeka... Mam nastawienie bojowe... Uslyszalam od partnera ze dla niego to dramat... Wiec skoro fasolki sa dla niego dramatem to on dla mnie jest zbedny...
A on ma swoje dzieci? trzymam kciuki i powodzenia :) faceci to jednak czasem są beznadziejni. Moja koleżankę facet zostawił w 8 mc ciąży.dala radę a maluch już 2 latka skończył i jest przekochany

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
36 lat kochana dlatego ten szok wiaze sie tez ze strachem[/QUOTE
To troszke inaczej umnie... Jak bylam W crazy Z ostatnim synkiem maz znalazl sobie kochanke I odszedl... Minelo juz 6 lat W miedzy czasie poznalam obecnego partnera... I bummm... Moze dlatego potrzebuje czasu na to zeby totalnie sobie poukladac to w glowie
Widzisz, u mnie jest bardzo podobnie. Syn ma siedem lat, jego tatuś odszedł do gwiazdeczki 10 lat młodszej ode mnie gdy Synuś miał kilka miesięcy. Teraz jestem z kimś innym i jestem szczęśliwa. Miałam wcześniej takie myśli że już za późno na jakiekolwiek dziecko że już moje he he lata świetności minęły. A teraz wydaje mi się że mam szansę ma druga młodość i nowe zycie
 
Widzisz, u mnie jest bardzo podobnie. Syn ma siedem lat, jego tatuś odszedł do gwiazdeczki 10 lat młodszej ode mnie gdy Synuś miał kilka miesięcy. Teraz jestem z kimś innym i jestem szczęśliwa. Miałam wcześniej takie myśli że już za późno na jakiekolwiek dziecko że już moje he he lata świetności minęły. A teraz wydaje mi się że mam szansę ma druga młodość i nowe zycie
Dopiero doczytałam resztę.
Trzymam kciuki za Ciebie
 
My po wizycie [emoji7]

1509474913-0a86ebc2de6c1623-aaaaaa.jpeg



"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
hej Dziewczyny ja prawdopodobnie koniec czerwca testy dwa wyszly pozytywnie dwie wyrazne krechy. wczoraj bylam u lekarza ale stwierdzil ze nie widac jeszcze pecherzyka piersi bola, sennosc ale to.normalne. zlecil bete i za dwa tyg przyjsc. Tylko martwi mnie strasznie jedna rzecz bardzo bola mnie plecy od kilku dni tak na dole nie nie mam zadnego plamienia bol tez nie jest mocny ale daje sie odczuc. Mowilam lekarzowi ale kazal odpoczywac i nie przemeczac sie. Jednak to mnie nie uspokoilo martwia mnie te bole? Czy ktoras z Was tak ma?
 
hej Dziewczyny ja prawdopodobnie koniec czerwca testy dwa wyszly pozytywnie dwie wyrazne krechy. wczoraj bylam u lekarza ale stwierdzil ze nie widac jeszcze pecherzyka piersi bola, sennosc ale to.normalne. zlecil bete i za dwa tyg przyjsc. Tylko martwi mnie strasznie jedna rzecz bardzo bola mnie plecy od kilku dni tak na dole nie nie mam zadnego plamienia bol tez nie jest mocny ale daje sie odczuc. Mowilam lekarzowi ale kazal odpoczywac i nie przemeczac sie. Jednak to mnie nie uspokoilo martwia mnie te bole? Czy ktoras z Was tak ma?
Ja mam tak przez cale popoludnie i wieczór. W krzyżu straaasznie boli . Ale to dlatego ze duzo chodzę. Organizm w ciąży potrzebuje wiecej odpoczynku hehe[emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry