reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Moja młodsza dietę miała rozszerzaną od 9 miesiąca, a i tak orzez pierwsze 2l3 lata reagowała na mleko krowie. Ja mogłam je pić i nie reagowała, mogło być w naleśnikach, jadła też przetwory, ale nie mogła zwykłego krowiego. Dopiero jak skończyła mniej więcej 4 lata zaczęła je pić i nic jej nie było. Tuż przed tym przez pół roku nie chciała żadnego nabiału. Od piersi odstawiała się powoli, po ostatnim karmieniu z dnia na dzień odmówiła jogurtów, serków, wszystkiego mlecznego. A niecałe pół roku później na wakacjach tak po prostu kazała kupić sobie Piątusia i nalać szklankę mleka. I to w dniu 4 urodzin :)
Chodziło mi o produkty kt są uważane za alergeny jak np orzechy czy cytrysy..

Co do mleka krowiego to ta alergia jest częsta u dzieci.. Moja córka też nie tolerowała mleka krowiego i jego przetworów, nie chodziło tylko o laktozę, bo po produktach bez niej też występowała wysypka...
Gdy była tylko na piersi, to nie mogłam nawet 1/2 szklanki kefiru wypić, czy zjeść plasterka sera,bo zaraz pojawiała się krew w kupie i wysypka...
Minęło półtorej roku i mogła jeść produkty bez laktozy, a teraz ma niecałe 3 lata i wygląda na to że normalne krowie mleko i przetworu może jeść, ale na razie ostrożnie je wprowadzamy na zmianę z tymi bez laktozy i kozimi.


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Tak jak pisałam wcześniej zaniepokojona swoimi wymiotami poszłam dZis do lekarza. Trafiłam na fajna lekarkę , wyjaśniła mi dużo. Dostałam czopki i leki , które maja zmniejszyć wymioty. Dla mnie najważniejsze ze zobaczyłam serduszko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️. Z wrażenia mdłości mi przeszły. Fasolka ma 8,5 mm ;)
A Ktory tydzień? [emoji6] Zazdroszczę ze juz to widzialas i slyszalas [emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Tak jak pisałam wcześniej zaniepokojona swoimi wymiotami poszłam dZis do lekarza. Trafiłam na fajna lekarkę , wyjaśniła mi dużo. Dostałam czopki i leki , które maja zmniejszyć wymioty. Dla mnie najważniejsze ze zobaczyłam serduszko [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️. Z wrażenia mdłości mi przeszły. Fasolka ma 8,5 mm ;)
No i dobrze że poszłaś do lekarza. Lepiej trochę po lekach się czujesz? Dzięcioł fajny, duży
.moj w piątek 6 mm.to dziś też ż 8-9 mm.:) a na kiedy termin?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.to ja też się przyłączę do czerwcowych mam.u mnie to koniec 6tc.jutro mam wizytę u gin.już miałam wizytę u gin tydzień temu.był pęcherzyki i zarodek ale serduszko jeszcze nie biło.mam nadzieję że jutro już będzie je widać.
Witaj.duzo nas tu się zrobiło :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i dobrze że poszłaś do lekarza. Lepiej trochę po lekach się czujesz? Dzięcioł fajny, duży
.moj w piątek 6 mm.to dziś też ż 8-9 mm.:) a na kiedy termin?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej
Termin na 20-21 czerwca

Leków jeszcze nie brałam bo o dziwo dziś lepiej. Wyczytałam że mdłości i wymioty powoduje hormon ( chyba hcg) i zeby go na bieżąco wypłukiwać trzeba dużo pic , tak wiec wlewam w siebie litrami i może to pomogło. A może cudownie ozdrowialam na sama myśl o czopkach
 
Do góry