reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja byłam w ciąży w 6 mcu w Karkonoszach. I normalnie chodziłam. To są niższe góry. No i byliśmy po str czeskiej. Wyżej wjeżdżałam kolejką. Nic mi nie było. Żadne boleści mnie nie ogarnely. Ale ja co roku jeżdżę w Tatry wiec może to miało też jakieś znaczenie.

Hmm ja bym zjadła chipsy. W drugim trymestrze w poprzedniej ciąży miałam straszne ciśnienie na McDonald's. I raz na 2 tyg jedliśmy. [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny,
Ja mialam ciezki weekend. Cala sobote mialam mdlosci plus wymioty. Natomiast w niedziele bylam taka placzliwa i drazliwa, ze bez kija nie podchodz :). W sobote mam pierwsza wizyte u poloznej, wiec moze czegos sie w koncu dowiem.
Co do latania samolotem, to wlasnie mialam Was zapytac. Planowalismy na swieta leciec do Polski, ale sama nie wiem??
Co do wyjazdu w gory to slyszalam, ze Martyna Wojciechowska zdobyla szczyt Elbrus bedac w I trymestrze ciazy ;)
 
Ja też popieram. Na jakimś forum wyczytałam, żeby nie jeżdzić na rowerze, a gdyby to powiedzieć holenderkom to by się uśmiały. W 5 tygodniu ciąży byłam w saunarium i jak dowiedziałałam się, że jestem w ciąży to się wystraszyłam, że zrobiłam coś strasznego, bo piszą w internetach, że sauny niebezpieczne. Zapytałam znajomej szwedki, która ma dwoje dzieci i powiedziała mi, że w Szwecji zaleca się sauny ( oczywiście z umiarem).
 
Kazda strefa klimatycznaa swoje zasady. Grunt nie popadac w obłęd. Bonjal czytam wypowiedzi kobiet w ciąży czrgo nie mozna to ja robie wszystko zle. Nosze 10kg dziecko ograniczenie do 4 kg nie jeść smazonego w sobote jadłam placki po węgiersku;) no i co najlepsze gazowanwgo i slodkiego tez nie mozna wiec wy za swoje zachcianki ( gdzies widzialam wafle z kremem chyba czekoladowym) pojdziecie do piekla za szkodzenie dzieciom;)) żyjmy normalnie cieszmy naszym stanem i nie czytajcie co mozna jesc bo zobaczycie dojdziecie do wniosku ze szybciej z glodu umrzecie;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny,
Ja mialam ciezki weekend. Cala sobote mialam mdlosci plus wymioty. Natomiast w niedziele bylam taka placzliwa i drazliwa, ze bez kija nie podchodz :). W sobote mam pierwsza wizyte u poloznej, wiec moze czegos sie w koncu dowiem.
Co do latania samolotem, to wlasnie mialam Was zapytac. Planowalismy na swieta leciec do Polski, ale sama nie wiem??
Co do wyjazdu w gory to slyszalam, ze Martyna Wojciechowska zdobyla szczyt Elbrus bedac w I trymestrze ciazy ;)
Wiesz na temat latania to jest tak - ile ludzi tyle opinii - :) ja tez czytalam o tym bo tez mieszkam w anglii i chcialam wrocic ze wzgledu na wizyte u ginekologa, bo tutaj to jest tragedia jakas bo nawet bhcg nie moge zrobic...
 
Wiecie co jakis miesiac temu weszlam na jakies forum i myslalam ze sie przewroce. Jedna drugiej wytykala bledy ktore popelnia. Pisaly o wrozbach z obraczek, ze do wrozki chodza, to jest dopiero obled :p a najlepsze bylo na koncu. Napisala jakas dziewczyna ze uprawiala sex z chlopakiem z prezerwatywa itp itd i ze boi sie ciazy. A na koncu dodala ze mimo ze ma 15 lat miesiaczkuje regularnie o_O i wtedy zaczelam sie zastanawiac na temat tego, ze takie dzieci zaczynaja wspolzycie w tym wieku nie majac o tym pojecia i pytaja ludzi na forum bo wstydza sie porozmawiac z kims bliskim np. Z mama
 
Wiesz na temat latania to jest tak - ile ludzi tyle opinii - :) ja tez czytalam o tym bo tez mieszkam w anglii i chcialam wrocic ze wzgledu na wizyte u ginekologa, bo tutaj to jest tragedia jakas bo nawet bhcg nie moge zrobic...

Racja, tutaj za bardzo sie nie przejmuja. Dlatego zdziwilo mnie, ze tak szybko umowili mnie na wizyte w szpitalu z polozna. A Ty juz gdzies sie umawialas GP, polozna? Jesli mieszkasz w Londynie to moge polecic dobrego ginekologa, ale prywatnie.
 
Ja podziekuje za opieke tutaj. Poczekam az ginekolog wroci z urlopu i wtedy pojade do Polski do niego. Przynajmniej wszystko zrozumiem i bez problemu dowiem sie wszystkiego. Mam uraz do ginekologow po tym jak stracilam 5 tygodniowa ciaze a terazniejszy ginekolog zna sie na rzeczy i zawsze mi pomoze.
 
reklama
A i tak w planach mamy powrot do Polski. Ja wroce troche wczesniej, niz moj M, ale tu nie pojde do lekarza. Poznalam dziewczyne tutaj i ona mowi ze tez wraca bo nie zamierza tutaj rodzic i problemy ciagle bo na badania skierowania jej nie chca dac fatalnie sie czuje a do pracy musi chodzic. Tragedia
 
Do góry