reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny, ja weekend miałam pracowity, na szczęście wczoraj miałam ostatni raz zmianę 12h, w nowym grafiku mam już tylko po 8. Co do wizyty u stomatologa to ja na wizycie u ginekologa dostałam taka karteczkę z zaleceniami gdzie m. in. była wizyta u stomatologa i internisty obowiązkowo, najlepiej do 20tc. Więc mam zamiar się wybrać pod koniec 1 trymestru. Też panicznie się boje dentysty...
 
A co lekarz Ci powiedzial? Ja bylam w 4 tygodniu i nic nie bylo widac. Moze u Ciebie np owulacja byla pozniej i ciaza jest mlodsza?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom

@ADA87 u Ciebie może być jak u mnie. Mam przesunięcie o około tydzień. Z miesiączki powinien być 8 tydzień, a jest faktycznie końcówka 6go.
 
Witam cieplutko.dzisiaj wolne [emoji4][emoji4][emoji4].odwiozlam młoda do szkoły ,zjadłam mega duże śniadanie i zbieram się żeby coś zrobic.w domu mega syf,zaraz się biorę za sprzątanie. U nas dziś w nocy przymrozki.szyby rano musiałam skrobnąć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry