reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Lekarza wczoraj wypisal mi badania które mam zrobić t.j. morfologia, grupa krwi,mocz,na kile,na toksoplazmoze,cukier i coś z wątroba...tsh i resztę tarczycowych zleca mi endokrynolog...
7.11 idę pierwszy raz na NFZ i wtedy zleci mi te badania na fundusz(nie wiem czy wszystkie) i pewnie zrobi to badanie przeziernosci karku. I powtórzę je tydzień później u prywatnego...muszę w końcu zapytać go o kartę ciąży bo nic takiego nie miałam zakładanego taka podekscytowana byłam tym, że widziałam maleństwo.
Dziewczyny mam pytanie o badania prenatalne robicie czy nie ? Ja mam 33 lata i się zastanawiam ...ile takie badania kosztują?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny
Moj termin na poród wychodzi na 28 czerwca.
Byłam u lekarza w zeszłym tygodniu i niestety nic nie było widać. Nastepny termin mam na 1 listopada i mam nadzieję ze wtedy uda sie coś zobaczyć.
Mdłości żadnych nie mam, tylko strasznie bolą mnie piersi i czasami podbrzusze.
Jedyne czego sie teraz obawiam, to tego że mam prace na 4 zmiany i do tego mega stresującą.
Nic sie nie martw ja bylam u lekarza w piatek i tez jeszcze nic nie widac[emoji6] nastepna wizyte mam 9. Robilas bete moze? Ja juz 2 razy i jutro ide 3 raz

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jakie badania miałaś zlecone ...porownam z tymi co mi kazał zrobić

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie było.moze ze 20 różnych badań z tego co pamiętam to mocz, cukier, tsh, hiv, oznaczenie grupy krwi, progesteron chyba i wiele.innych ale nie pamiętam

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawdopodobnie ja mam coś takiego. I mnie przypomina serek. I strasznie mnie to denerwuje.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam taka wydzieline, lekarz w piatek mowil ze to normalne i w czasie ciąży moze tak byc :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jade zaraz powtórzyć betę. W poniedziałek była na poziomie 1028. [emoji6]
Wy też wstajecie tak rano ? Ja wieczorem usypiam na stojaco a juz o 5 budze sie wyspana

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jade zaraz powtórzyć betę. W poniedziałek była na poziomie 1028. [emoji6]
Wy też wstajecie tak rano ? Ja wieczorem usypiam na stojaco a juz o 5 budze sie wyspana

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wstaję tak rano bo muszę, ale nie spałam prawie całą noc. Moja młodsza córcia jest przeziębiona, spała ze mną, kasłała, wołała pić. W pracy też nie odpocznę.
 
reklama
Jade zaraz powtórzyć betę. W poniedziałek była na poziomie 1028. [emoji6]
Wy też wstajecie tak rano ? Ja wieczorem usypiam na stojaco a juz o 5 budze sie wyspana

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze, ze nie jestem sama [emoji12] ciemno wszedZie, cicho a ja juz wyspana i najedzona bo nudności od rana wiec herbatnikami zagryzam [emoji23]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry