reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja mam wydzielinę non stop, ale to przez tą luteinę dopochwowo....cały czas z wkładką latam ale da się żyć.
Mnie mdli za każdym razem jak jestem głodna, wtedy mam straszne mdłości. Nie mam wtedy ochoty na nic, ale zazwyczaj jem coś orzeźwiającego albo po prostu w siebie wmuszam i jest o wiele lepiej.
Ja chodzę do lekarza który też ma full termin...następna wizyta 06.11 ale nie bylo już miejsc wiec bedę poza kolejką i mam nadzieję że mnie przyjmie, na 20.11 i 04.12 już się zapisałam i tak będe robić żeby być co 2 tygodnie. I muszę się zapisywac dużo naprzód. Na szczęście zapisałam się do przychodni gdzie jest abonament, więc płacę 200 zł za mc i mam dużo specjalistów i pełno badań w cenie.
Właśnie zerknęłam na listę i zapiszę się do okulisty, na USG piersi i tarczycy, zrobię sobie badania z krwi na tarczycę. Fryzjerka mi zwróciła uwagę żebym zrobiła badania bo mi włosy strasznie wypadają i zaraz rośnie pełno nowych. Na ostatniej wizycie u gina miałam sprawdzone ciśnienie i założył już kartę ciąży i łatwiej znalazł zarodek niż ta poprzednia lekarka.
Jeszcze w tym tygodniu się przeprowadzamy....eh chyba zwariuje :D
ale się rozpisałam :D :D
 
Dziewczyny zdrówka dla wszystkich..
Jest fajna seria dla kobiet w ciąży *spam*, zapytajcie w aptece...
Mnie zawsze pomaga rosół z wyciśniętym czosnkiem.

Jak czytam dzisiaj co jecie to mi się nie dobrze robi... Nie wymiotuje już pół dnia a nadal mi nie dobrze;(
Koleżanka mnie "pocieszyła" że jej się mdłości w 10tc zaczęły dopiero..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Seria dla kobiet w ciąży Pre-na- len!
Pisane łącznie,bez myślników.
Kurde kiedyś nie było problemu żeby nazwę leku wpisać..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja robiłam wczoraj rano, jutro mam odebrać wyniki. Za wszystkie zlecone badania musiałam.zapłacić 340zł bo robiłam prywatnie i we czwartek też ma wizytę. Mam nadzieję że zrobi mi usg zobaczy czy nie powstał żaden krwiak przez prace bo musiałam dźwigać i założy kartę ciąży, to będzie już 9t1d

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie badania miałaś zlecone ...porownam z tymi co mi kazał zrobić

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Moj termin na poród wychodzi na 28 czerwca.
Byłam u lekarza w zeszłym tygodniu i niestety nic nie było widać. Nastepny termin mam na 1 listopada i mam nadzieję ze wtedy uda sie coś zobaczyć.
Mdłości żadnych nie mam, tylko strasznie bolą mnie piersi i czasami podbrzusze.
Jedyne czego sie teraz obawiam, to tego że mam prace na 4 zmiany i do tego mega stresującą.
 
reklama
Hej dziewczyny
Moj termin na poród wychodzi na 28 czerwca.
Byłam u lekarza w zeszłym tygodniu i niestety nic nie było widać. Nastepny termin mam na 1 listopada i mam nadzieję ze wtedy uda sie coś zobaczyć.
Mdłości żadnych nie mam, tylko strasznie bolą mnie piersi i czasami podbrzusze.
Jedyne czego sie teraz obawiam, to tego że mam prace na 4 zmiany i do tego mega stresującą.
Hej witaj [emoji6] ja mam 26 .06 to blisko. Ja dopiero za 1.5 tyg pójdę do gin. Robiłaś bete?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry