reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Lekarza wczoraj wypisal mi badania które mam zrobić t.j. morfologia, grupa krwi,mocz,na kile,na toksoplazmoze,cukier i coś z wątroba...tsh i resztę tarczycowych zleca mi endokrynolog...
7.11 idę pierwszy raz na NFZ i wtedy zleci mi te badania na fundusz(nie wiem czy wszystkie) i pewnie zrobi to badanie przeziernosci karku. I powtórzę je tydzień później u prywatnego...muszę w końcu zapytać go o kartę ciąży bo nic takiego nie miałam zakładanego taka podekscytowana byłam tym, że widziałam maleństwo.
Dziewczyny mam pytanie o badania prenatalne robicie czy nie ? Ja mam 33 lata i się zastanawiam ...ile takie badania kosztują?

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem trochę starsza ale tak czy inaczej bym zrobiła. Można wykryć wady u dziecka, które są operacyjne na etapie płodu. Wady genetyczne typu down mnie nie obchodzą bo każde dziecko trzeba kochać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja wczoraj kupilam pieczywo w okruszku i w tym dwa ptysie. I ja do domu siostra zaraz doszła do myślę dam jej na sprobowanie jednego dla mniw drugiego maz sie smakiem obejdzie a ty szwagiwr w drzwi i myślę pięknie. To co ona je a on nie myślę kwas bedzie i kuwa tak mi ptysie zjedli na szcZęście chalwa przetrwala. I bulki ktore zrobilam z masłem wiejskim sałatą serem i wedlina ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry