reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

TamiSu nie musisz byc na czczo ja dwa razy pytalam i tak bete robia z krwi u mnie w klinice w tym samym dniu jest wynik

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
reklama
W poniedzialek ide robic wyniki trzymajcie kciuki. U mnie oprocz meza nikt nie wie. Te osoby co wiedzialy ze wizyta dzis sklamalismy ze za tydZień bo lekarla sie po chorowała. Puki co obmyslilam co robic jakbym wylądowała w szpitalu. Bo oczywiście teściowej nic nie powiem i sie noe dowie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie zjadlam tortille wlasnej roboty bo taka ochote na salate mialam ze tragedia. Zagryze batonem popije kubusiem. Bylam na dlugim spacerze. I szczerze zaczelam mieć nadzieje przeanalizowalam roZmowy z lekarzami to czekam byle do dzis jest byle do poniedzialku i wyniki bety . i pytanie nie muszę byc na czczo i ja z krwi robia?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie trzeba na czczo
Ja robiłam o 8.30 i o 11.30 już wynik

Na spacer niestety nie ma szans bo taki smog, że zakaz wychodzenia na dwór:/

A tortille też bym wcięła[emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja biorę folian już od dawna, właśnie mi się kończy i dzisiaj odebrałam zestaw witamin na pierwsze tygodnie ciąży. W Polsce ceny raczej normalne - 30-50zł za opakowanie na miesiąc.

Tak właściwie dziewczyny to skąd jesteście? Ja jestem z Łodzi.
 
Dziewczyny pytanie od pierworódka- jak to jest ze sprzątaniem i środkami chemicznymi? Mam na myśli takie zwyklaki do czyszczenia łazienki? Czy są szkodliwe? :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie od pierworódka- jak to jest ze sprzątaniem i środkami chemicznymi? Mam na myśli takie zwyklaki do czyszczenia łazienki? Czy są szkodliwe? :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
jak nie będziesz ich pić ani się w nich kąpać to nie zaszkodzi [emoji12] A poważnie myślę że jak chcesz posprzątać swoją łazienkę to będzie to mniej szkodliwe niż życie w brudzie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia ja z Niemiec

Jak chodzi o srodki chemiczne (czystosci) to wszystkich uzywam jak zawsze ;)

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
reklama
W poniedzialek ide robic wyniki trzymajcie kciuki. U mnie oprocz meza nikt nie wie. Te osoby co wiedzialy ze wizyta dzis sklamalismy ze za tydZień bo lekarla sie po chorowała. Puki co obmyslilam co robic jakbym wylądowała w szpitalu. Bo oczywiście teściowej nic nie powiem i sie noe dowie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja także zawsze mówię że mam później wizytę niż rzeczywiście by się nie denerwować telefonami i pytaniami.

Myśl pozytywnie :) #womanpower
 
Do góry