reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Matko Boska. Teraz już wiadomo dlaczego cały zeszły tydzień usypiałam razem z dziećmi o 21 masakra. Mam odpowiedź. Wy też jesteście takie zmęczone ?



Jeszcze syn marudzi bo od wczoraj ma gorączkę;(


Ale tato obiecał że się jutro nim zajmie a ją zabieram się z młoda na galerię i do kina na emotki;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katka ja mam dokladnie tak samo.Do tej pory o 22 max usypialam Vivien potem do 1/2 w nocy czytalam teraz padam razem z nia a i tak czuje sie nie wyspana

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
@kasiaa12 mój odkąd skończył 20 miesięcy ani razu nie spal w dzień l [emoji29]

I tez budzi się prawie co noc. Tylko u nas jest to ze on jest bardzo emocjonalnym dzieckiem i jak w dzień dzieje się coś innego niż zwykle co mu się podobało wtedy w nocy lubi być kolorowo bo takie dzieci właśnie odreagowuja swoje emocje w nocy.
Ja nie jem praktycznie nic więc ze.zdrowa dieta ciężko.
A jak byłam na kontroli czy juz jest wolna droga aby starać się o dzidzie to lekarka z góry powoedziala ze nie mam czekać na wizytę tylko od razu brać witaminy ze względu na moje problemy. Mój organizm bardzo ciężko znosi ciążę a jeszcze gorzej karmienie piersią przez to drugie miałam cięte obie piersi i rok czasu karmiłam tylko prawa piersią bo w lewej straciłam. Synka karmiłam do 16 miesiąca i niestety przez przeraźliwiy ból musiałam skończyć. Nabawiłam się masteopati piersi i jescze jednego paskudztwa tylko nie wiem jaka to ma.nazwe w Polsce . Przez to boje się jak to będzie teraz


A jest tu jeszcze jakaś mama z ryzykiem konflikt serologicznego? Na straszyli mnie ze w drugiej ciąży istnieje większe ryzyko wystopienia? W pierwszej dostałam w 7 miesiącu szczepionkę z imunoglobinami (chyba tak to się dokładnie nazywa?)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kasiaa12 mój odkąd skończył 20 miesięcy ani razu nie spal w dzień l [emoji29]
A jest tu jeszcze jakaś mama z ryzykiem konflikt serologicznego? Na straszyli mnie ze w drugiej ciąży istnieje większe ryzyko wystopienia? W pierwszej dostałam w 7 miesiącu szczepionkę z imunoglobinami (chyba tak to się dokładnie nazywa?)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie jest. Mam A Rh minus. Mój mąż B Rh plus. A to moja druga ciaza
 
reklama
Ja biorę folian już od dawna, właśnie mi się kończy i dzisiaj odebrałam zestaw witamin na pierwsze tygodnie ciąży. W Polsce ceny raczej normalne - 30-50zł za opakowanie na miesiąc.

Tak właściwie dziewczyny to skąd jesteście? Ja jestem z Łodzi.
Ja z Miasta Krzywej Wierzy xd

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry