reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Imprezowy ten czerwiec nam sie sZykuje

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
My już zaplanowaliśmy, że 1 lipca robimy imprezę 4w1:
1. Chrzest maluszka
2. Moja 30tka
3. Urodziny najstarszej
4. Urodziny młodszej

W ten sposób wydaje mi się będzie najlepiej. Impreza będzie w lokalu, będzie obiad, torty itd.
 
reklama
My już zaplanowaliśmy, że 1 lipca robimy imprezę 4w1:
1. Chrzest maluszka
2. Moja 30tka
3. Urodziny najstarszej
4. Urodziny młodszej

W ten sposób wydaje mi się będzie najlepiej. Impreza będzie w lokalu, będzie obiad, torty itd.
Myśmy też tak z mężem robili.. on 21.01 urodziny ja 19.02
Jako, że mieszkamy na 70m i mamy dużą rodzinę To zaprosiliśmy wszystkich do lokalu (24os).
Od ciotki usłyszałam że jedna impreza a 2 prezenty trzeba kupić... hmmm:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, chwilę się nie odzywalam bo czekałam do dzisiejszej wizyty u lekarza (dzis 7+5). Myślałam, że będę mieć dziś usg, ale że chodzę do przychodni na nfz to pierwsze usg przysługuje dopiero między 11 a 14 tyg, więc czuje lekki niedosyt .. Ale za to lekarka super, wszystko tłumaczy, mam zlecone badania, wiec jestem dobrej myśli :) czy któraś z Was też tak ma, że chodzi na nfz i musi jeszcze trochę poczekac na usg?
 
Co do imion to mam synka Pawelka. Mało osób daje to imię i jest uniwersalne. Teraz Pawełek,pelus, pelek a potem Paweł poprostu.
Jak będzie teraz córka to nie wiem ciężko wybrać bo duża rodzina biorąc ta dalsza też i imiona się powtarzają. Żadna Ania , Zosia Hania, nie wchodzi w grę. Mi się podoba Iga, Zuzia, Daria i julka.
Dla chłopca myslalam maciek, Kacper albo jeszcze nie wiem jakie. Napewno takie zeby pasowało do pawelka.

My chrzciny chcemy zrobić 8 lipca. Dzień później będzie nasza 2 rocznica ślubu i chcemy to połączyć. Tylko nie wiem czy się uda. Chcemy też na 8 lipca zamówić mszę rocznicowa Ale boję się iść teraz do księdza zamawiać mszę i mówić ze chcemy koniecznie o 12.30 bo tego dnia chcemy zrobić chrzest. Nie chce po prostu zapeszac...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam Pawełków w przedszkolu :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ja Dziś miałam straszny dzień. Najpierw dreszcze, potem mi gorąco było,potem skok ciśnienia do góry, następnie spadek szybki i migrenę zakończona biegunką a zawsze miałam zaparcia. Teraz nie mam siły i boli mnie głowa. :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też będzie imprezowy czerwiec 5.06 będzie roczek synka od szwagierki 7.06 moja siostra ma 20 urodziny a 11 czerwca my mamy 2 rocznicę ślubu a moi rodzice w ten sam dzień 23 :) a ja mam termin na +/- 20.06 :D

Dzisiaj znowu przeglądam imiona i najbardziej mi się podobały: Nadia, Fabian i Nico ale wcale nie jestem do nich przekonana q musze poczuć ze to to imię. Mąż powiedział ze on się dopiero zacznie zastanawiać jak będziemy znali płeć.

Męczą mnie dzisiaj straszne zawroty głowy co noe zrobię zaraz okropny helikopter :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry