reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie. Porostu jest zly ze jestem w ciazy I nie chce ze mna gadac.... jak by to byla tylko moja wina
Boże jak bys se z palcem dziecko zrobila?! Tragedia!!!! A co on nie wie skad dzieci się biora? Wyslij go na podwiazanie nasieniowodow to moze nie bedzie pretensji jak znowu grafi gol. Ah ci faceci niektórych to tylko wystartować

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie :)
Jestem tu całkiem nowa, chociaż własnie jestem w trzeciej ciąży :D
Na wczoraj prawdopodobnie 6 tydzień, ale ze względu na nieregularne cykle nie wiem dokładnie. 26go października mam pierwsze usg, wtedy może się dowiem.

Hej hej:) ja też idę 26 na pierwsze usg:)
A kiedy miałaś okres ?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga, 6 września miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki, ale wczoraj robiłam betę i wyszło 1362, więc raczej 6 tydzień, nie 7 jak wychodzi z okresu.
To ja miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki 14.09 , owulacja dość późno... we wtorek 17 października miałam betę 406.7 więc mam nadzieję że za tydzień w czwartek już coś zobaczymy [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja miałam pierwszy dzień ostatniej miesiączki 14.09 , owulacja dość późno... we wtorek 17 października miałam betę 406.7 więc mam nadzieję że za tydzień w czwartek już coś zobaczymy [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

ja też mam taką nadzieję :) Niby 3 raz, ale 5 lat przerwy w tym prawie 2 lata starań. Jak odpuściłam, pogodziłam się z tym, że może nie być więcej maluchów w domu to zaskoczyło. Najzabawniejsze, że w takim razie termin będę mieć na połowę czerwca mniej więcej, a 4 sierpnia mam wesele siostry :D
 
Do góry