reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie też będzie imprezowy czerwiec 5.06 będzie roczek synka od szwagierki 7.06 moja siostra ma 20 urodziny a 11 czerwca my mamy 2 rocznicę ślubu a moi rodzice w ten sam dzień 23 :) a ja mam termin na +/- 20.06 :D

Dzisiaj znowu przeglądam imiona i najbardziej mi się podobały: Nadia, Fabian i Nico ale wcale nie jestem do nich przekonana q musze poczuć ze to to imię. Mąż powiedział ze on się dopiero zacznie zastanawiać jak będziemy znali płeć.

Męczą mnie dzisiaj straszne zawroty głowy co noe zrobię zaraz okropny helikopter :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To może dziś coś było w powietrzu bo ja miałam cały komplet z zawrotami mdłościami też

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj dziewczyny dziś poleciałyście z fantazją z tymi imionami. Większość z nas chyba nie ma śmiałości przed II trym o tym myśleć ze strachu że zapeszymy....

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Zastanowienie się nad ewentualnym imieniem nie wpłynie na przebieg ciąży.. ja tam w takie rzeczy nie wierzę. Jak nie będzie mi dane ciąży odnosić to i tak poronie, niezależnie od tego czy imię wybiorę przed ciąża, w I II III trymestrze czy dopiero po porodzie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zastanowienie się nad ewentualnym imieniem nie wpłynie na przebieg ciąży.. ja tam w takie rzeczy nie wierzę. Jak nie będzie mi dane ciąży odnosić to i tak poronie, niezależnie od tego czy imię wybiorę przed ciąża, w I II III trymestrze czy dopiero po porodzie :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak zgadzam się. Chodzi mi tylko o to ze dla mnie to dzielenie skóry na niedzwiedziu. Teraz przynajmniej dla mnie ważne jest jak z dzidzia a wy już chrzciny macie zaplanowane :) Chcesz rozbawić Pana Boga? Zaplanuj sobie coś

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak zgadzam się. Chodzi mi tylko o to ze dla mnie to dzielenie skóry na niedzwiedziu. Teraz przynajmniej dla mnie ważne jest jak z dzidzia a wy już chrzciny macie zaplanowane :) Chcesz rozbawić Pana Boga? Zaplanuj sobie coś

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie no chrzcin nie wybieram przecież mogę urodzić nawet o parę tyg wcześniej albo mieć takie problemy ze będę w szpitalu przez parę mscy po porodzie leżeć ale nad imieniem myślę spokojnie można się zastanowić przecież....:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no chrzcin nie wybieram przecież mogę urodzić nawet o parę tyg wcześniej albo mieć takie problemy ze będę w szpitalu przez parę mscy po porodzie leżeć ale nad imieniem myślę spokojnie można się zastanowić przecież....:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No ok imię niech będzie ale chrzciny mnie rozwaliły :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny,
Dawno nie pisalam bo czuje się okrutne.
Caly czas mnie mdli, jestem w stanie zjeść bardzo mało produktów...
Ahhh wchodzi mi tylko budyń i biały ser i jajka na miekko... O i jeszcze jabłka. I to koniec produktów po ktorych nie wymiotuje.

Co do planowania imion i ogólnie życia z malenstwem to dla mnie duzo za wcześnie...
Ja po polowkowym bede dopiero naprawde sie cieszyć.
Ale kiedyś bylam pewna ze będzie wszystko dobrze tak jak wy... Życie miało inne plany.
 
Słucham? Dopiero 11-14 tc usg?? Ja w poprzedniej ciąży chodziłam na NFZ i na każdej wizycie miałam robione usg. Może nie z każdego miałam zdjęcie ale najważniejsze ze było wszystko w porządku. Najladniesze zdj jakie miałam to z 16 tc jak się dowiedziałam ze synek. Lekarka się śmiała ze zdjęcia bo chyba chciał ukryć siusiaka Ale nie zdążył.
Teraz też byłam na NFZ i też mi zrobiła usg. Tylko teraz będę musiała chyba też chodzić prywatnie bo na NFZ przyjmuje raz w miesiącu a wizyta powinna co 2/ 3 tyg. A nie chce lekarki zmieniać. Ale to po niedzieli z nią będę o tym rozmawiac
Wlasnie też słyszałam, że nawet na NFZ robią częściej usg, ale tu chyba problem jest taki, że pracownia usg jest w innym gabinecie, gdzie się idzie ze skierowaniem. A to skierowanie dostaje się na badanie właśnie między 11 a 14tyg. Trochę szkoda, ale do tej przychodni jest mi najwygodniej chodzić bo mam blisko i wszystko na miejscu. A lekarka mimo że ma wizyty na "za miesiąc" to swoje pacjentki w ciąży zapisuje wtedy kiedy jest potrzeba
 
Ja jestem na antybiotyku niestety...
5t1d:/ ale kaszel już okropny walczę z nim 3,4tyg więc nie było w ogóle mowy..
Domowe sposoby niestety sobie ż tym nie poradziły :(
Nie przejmuj się tym antybiotykiem (łatwo mówić, choć rozumiem rozterki bo sama przez ostatnie 2 tygodnie brałam antybiotyk) - dla malucha lepszy on niż nieleczona choroba :)

Doba niebycia, a tu stron do nadrobienia tyle, że aż nie wiem czy nadrobiłam wszystkie ;)
W każdym razie w temacie imienia to chyba będziemy mieli problem z Małżonkiem, żeby się dogadać - ale jakoś damy radę ;) Mi ogromnie podoba się Feliks, Mąż powiedział, że po jego trupie [ale to rozmowa sprzed dwóch lat, taka czysto teoretyczna, więc może znów podrzucę ten temat jak przyjdzie pora] - pewno po kilku(dziesięciu) zbombardowanych pomysłach - i jego i moich - dojdziemy do konsensusu - choć przyznam, że tematem zajmiemy się pewnie za dłuższy czas ;) Jedno co wiem na 100% nie będzie to imię z literą R - mam traumę związaną z koleżanką, która nie wymawia R a swoim dzieciom dała na imiona Kornel i Klara ;)
 
reklama
A, jeszcze jedno - dopisuję się do klubu ze złym samopoczuciem dziś - brzuch mnie boli, jest mi MEGA niedobrze i usypiam dosłownie na stojąco :( Wysłałam więc moje chłopaki na basen a sama kiszę się w łóżku ;)
 
Do góry