reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam nowe mamusie :) ja dopiero po pracy.umieram.chyba pójdę spać.podziwiam mamy które mają tal maluszki jeden po drugim chociaż ż drugiej strony to może lepiej.razem się odchowaja. No chyba że komuś się dzidziusia zachce tak jak mi na stare lata .[emoji2]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam Was juz od kilku dni, ale dopiero dzisiaj udało mi sie doczytac wszystko co pisalyscie :)
Nazywam sie Agata i mam 21 lat :) 3.10 zrobilam testy ciążowe i wyszly pozytywne 06.10 bylam na wizycie u ginekologa, ale niestety za szybko.. bylo widac tylko pecherzyk :) lekarz zapisal nospe 80mg 3x dziennie z powodu bolow brzucha i kazal przyjsc 20.10 :) mam nadzieje ze juz bedzie widac cos wiecej nic tylko pecherzyk :) ostatnia miesiączke mialam 28.08 :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj agata.a :-) chyba jesteś naszą najmlodsza mamuska tutaj teraz :-) jak pójdziesz 20.10 to już powinno być widoczne serduszko :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie tak myślałam ze będę najmłodsza w tej grupie :) juz nie moge sie doczekać tej wizyty :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie nowe mamuśki:)

Uważam, se na na tą chwilę za wcześnie na grupę na FB.

Dziś byłam u przyjaciółki, która ma 3 miesięcznego synka a ja 2 letniego i mój taki wielki chłop a niedługo pojawi się taki maluch w domu.
Boże jak mi niedobrze. Masakra
 
Dziewczyny dzisiaj dzień dziecka utraconego ;((

,, Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona
I patrzy na Ciebie Matko zamyślona
Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie
Jak starasz się na nowo ułożyć swe życie
Jak walczysz z trudami dnia codziennego
I jak tęsknisz do Dziecka, do Dziecka swojego!"

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agro Days w Warszawie. To takie targi dla hodowcow zwierząt. Mnóstwo stania i zarazków. Cos czuje, ze to odchowuje... a jak będę w środę u lekarza to będzie 6+2


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie kończę weekend we Wrocławiu, jeszcze powrót do Warszawy, odczuwam bardzo zmęczenie :(

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny :) chwila nieuwagi i 1h nadrabiania w czytaniu. Witam nowe mamuśki :) Co do wzdęć to chyba tylko chodzenie pomaga, zero stresu. Na mnie nic innego nie działa :) Na mdłości leżenie. Więc ja mam do wyboru albo gazy albo mdłości :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj dzień dziecka utraconego ;((

,, Siedzi aniołek wśród gwiazd miliona
I patrzy na Ciebie Matko zamyślona
Patrzy jak płaczesz po kątach skrycie
Jak starasz się na nowo ułożyć swe życie
Jak walczysz z trudami dnia codziennego
I jak tęsknisz do Dziecka, do Dziecka swojego!"

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
:(
 
Do góry