reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A mnie dopadły pierwsze objawy ciążowe mam piersi o 2 rozmiary większe... tak poza tym to nic i oby tak już zostało. Od dzisiaj jeszcze 30 dni do pierwszej wizyty [emoji31] niech ten czas szybciej leci! Dzisiaj już w miarę zapanowałam nad bólem chodź nadal ledwo się ruszam to poszliśmy z synkiem na karuzele pierwszy raz w życiu jeździł na nich i jaka radość była :)

Ja nie pracuje bo z mężem nie chcemy oddawać 14 tygodniowego dziecka do żłobka... dlatego jak z synkiem siedzę w domu do 2.5 lat jak pójdzie do szkoły tak z drugim dzieckiem tez tyle będę siedzieć w domu. A potem zacznę poszukiwania pracy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi za to strasznie sie odbija i pobolewa żołądek :) jutro na szczęście krótki dzień pracy :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u mnie 5+4 d i dalej nic , cycki jak cytrynki ..... ach coraz więcej wątpliwości mam CY napewno wszystko Ok ....
Nie możesz myśleć ze jeśli nie masz żadnych dolegliwości to jest coś nie tak. U wierz dałabym wszystko byle mieć ciążę bez żadnych dolegliwości. Dla mnie rosnące piersi to nic przyjemnego tym bardziej ze mam z nimi poważne problemy po karmieniu synka. A w pierwszej ciąży wskoczyłam z B do G... mam nadzieje ze teraz nie będzie tak drastycznie.

Głowa do góry na pewno jest wszystko dobrze trzeba być dobrej myśli :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry