reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Tak nie mogłam się doczekać wizyty, że byłam pół godziny przed czasem i weszłam wcześniej Okazało się, że to początek piątego tygodnia ❤ Jestem trochę przerażona, bo w domku mam dwumiesięcznego synka. Termin mam na 16 czerwca ❤
 
reklama
Dziękuję za miłe przyjęcie ;) Mimika99 gratuluję ;) a w którym jesteś tygodniu? Ja mam zaplanowaną wizytę na 6t+5 więc chyba też już raczej usłyszę bicie serduszka?
 
reklama
Gratuluję wszystkim nowym Szczęściarom! :) Miło Was poznać!
A już w innym temacie: totalnie nie nadążam za tym wątkiem ;) Co wejdę to jest kolejne x stron do nadrabiania :D A że w każdej wolnej chwili jak tylko mam wolne i chciałabym COŚ porobić w internecie to usypiam, to za często na forum nie wchodzę...

Ja nie prasuje niczego. Jak coś wygląda na wygniecione to każdy sam sobie przed nałożeniem prasuje ;)
Witaj w klubie! :) U mnie Małżonek co chce mieć wyprasowane to sobie prasuje, a Stasiowi to chyba tylko eleganckie ubrania prasujemy [po Małżonku ma, że lubi się stroić - ja Go tylko w wygodne rzeczy ubierałam, a tu nagle w wieku 4-5 lat okazało się, że jak by mógł to chodziłby tylko w marynarkach, koszulach, garniturach ;) ale na szczęście da się wytłumaczyć, że to nie na codzień :D]. Ja z kolei praktycznie moich rzeczy nie prasuję :D

No to ja bym mogła spać cały czas... Siedzę w pracy i zasypiam..
Mam to samo! Gdyby nie praca to chyba byłabym w stanie spać 20h dziennie ;) Dosłownie usypiam na siedząco i stojąco!
Tak nie mogłam się doczekać wizyty, że byłam pół godziny przed czasem i weszłam wcześniej Okazało się, że to początek piątego tygodnia ❤ Jestem trochę przerażona, bo w domku mam dwumiesięcznego synka. Termin mam na 16 czerwca ❤
Wow! 10 miesięcy między dziećmi robi wrażenie :)
 
Do góry