reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć Póki co nie jestem jeszcze pewna czy dołączę do tematu, ale wszystko wyjaśni się dzisiaj o 18
Póki co gratuluję
 
reklama
Kochane dinozaury;* po 35 rż są prenatalne darmowe i gdy w rodzicie lub u Was samych był przyklad ciezko chorego dziecka.

Co do kwasy foliowego to jak nie bierzecie to bierZecie nie czekajcie na lekarza. No i witaminki ciazowe tez wskazane.
A leki tylu luteina czy duphaston po co wam jak sie nic nie dziaje? Ja bralam duphaston jak zagrozona ciaze mialam krwiak 3cm x 10cm. Laski racjonalne dozywianie bez szalenczych diet. My jemy wszytsko dzidziuś będą tez jadly wszystko ;)
A co do spania ja zasynam na stojąco a w nocy byle glowe utulic i spie ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny,
ja po wizycie no i ciąża potwierdzona, jest zarodek i serducho :)
Rozwiał też moje obawy co do tego, czy ta ciąża nie będzie zagrożona z uwagi na poprzednie 2 cc w niedalekim odstępie czasu. Ale podobno rana już po pół roku jest w pełni wygojona i nie ma większych powodów do obaw. Uff...;-) ;)
do dziewczyn, które nie mają objawów: cieszcie się! To moja trzecia ciąża i wszystkie niemal bezobjawowe. lekkie mdłości, spadek kondycji i straszna senność, a poza tym nic. Żyć nie umierać, polecam każdemu :D
 
Ja mam 23 lata jak urodze bede miala 24 ;) moja mala ma niecale 10 m jak urodze drugie to ok 1rok i 6 miesiecy bedzie. Pierwszq ciąża zakonczona cc przez spadek cisnienia u malej.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 30lat, urodziny w połowie czerwca, a terminów na 8 więc 31 urodziny mam nadzieję będziemy świętować w 4ke już...
Córka będzie miała prawie 3,5 roku.
Od jakiegoś czasu jak jest jakieś mniejsze dziecko to córka fajnie się zajmuje,w sensie podaje zabawki jak dzidzia płacze, smoczek czy butelkę... Ostatnio nawet 8miesiecznej koleżance przyniosła swoje ukochane jednorożce do zabawy, a nie daje ich nikomu za bardzo dotknąć...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry