reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To ja juz chyba bede tu dinozaurem bo mam prawie 33 lata i nie mam jeszcze dzieci... ale nie mam problemu żeby radzić się i czerpać wiedzę od młodszych :D Mam paranoje ciągle czekam na objawy ciąży i nic o_O również mam problemy ze snem jak niektóre z Was, może za dużo myślimy przed snem o naszym stanie ;)
Wypraszam sobie :) miejsce dinozaura zajmuję w takim razie ja :) we wrześniu jak zaszłam w ciążę skończyłam 36 i tez jest to moje pierwsze dziecko. Co prawda druga ciąża ale tym razem mam dobre przeczucia. :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale macie wiekowe problemy :)
ja jestem po 40 i się nie przejmuję, przynajmniej na razie, bo czuję, że przed prenatalnymi znowu mnie złapie obawa czy wszystko będzie ok.
więc wszystkie "trzydziestki" wrzućcie sobie na luz i nie martwcie się swoim wiekiem :)
 
ale macie wiekowe problemy :)
ja jestem po 40 i się nie przejmuję, przynajmniej na razie, bo czuję, że przed prenatalnymi znowu mnie złapie obawa czy wszystko będzie ok.
więc wszystkie "trzydziestki" wrzućcie sobie na luz i nie martwcie się swoim wiekiem :)
Dobra. Namówiłaś mnie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale macie wiekowe problemy :)
ja jestem po 40 i się nie przejmuję, przynajmniej na razie, bo czuję, że przed prenatalnymi znowu mnie złapie obawa czy wszystko będzie ok.
więc wszystkie "trzydziestki" wrzućcie sobie na luz i nie martwcie się swoim wiekiem :)
No to witam w klubie.ja też po 40 :). I wcale się tym nie przejmuje.jak narazie objawów zero.spiaca chodzę w dzień ale ja zawsze byłam spiochem więc to zadna anomalia u mnie.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a odnośnie wiekowych problemów.
To byłam w przyszpitalnej przychodzi zapisać się na wizytę. To był dopiero 5 tydzień, (przypomnę moja wizyta będzie dopiero w najbliższy poniedziałek :) ). W tej przychodzi nie byłam z 5 lat jak nie więcej, bo w pierwszej ciąży chodziłam do przychodni, która niestety straciła kontrakt na NFZ :(
Więc przychodzę do przychodni, a tam położna, więc mówię, że jestem chyba w ciąży i chciałam umówić się do lekarza i pytam się jak jest obecnie u nich, czy lekarz daje jakieś leki na początku by ewentualnie wspomóc ciążę typu lutenina/duphaston/mega dawka kwasu foliowego/ akard itp. a ona że u nich bardziej naturalnie, a o wspomaganiu to trzeba z lekarzem rozmawiać. Ok pytam dalej jak z badaniami prenatalnymi, to ona pyta ile mam lat, więc mówię, a ona z zdziwieniem /przerażeniem w oczach mówi, że u nich TAKICH pacjentek (w domyśle "starych") to nie ma.
Powiedziała to z naciskiem na "TAKICH".
Cóż mogłam powiedzieć? uśmiechnęłam się i powiedziałam, że w takim razie będą mogły na mnie się podszkolić :)
samo życie, więc wszystkie dwu- i trzy- głowy do góry mimo mdłości i wymiotów, bólów głowy i kręgosłupa, skaczącego ciśnienia i rosnącego brzucha
 
Ewkamm przecież jakoś od 35 roku życia badania prenatalne są za darmo, to jak tonie ma??

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry