reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

I ja nadrabiam bo spac nie mogę
.... Kinol zatkany
Przeziębienie? U mnie się już chyba zaczynają zatoki. Od kilku dni mnie gardło boli i czuje że coś mi spływa po tylnej ścianie. W ciazy z córka miałam tak prawie 9 miesięcy. Żaden antybiotyk nie pomógł. Urodziłam i samo przeszło.
 
reklama
Ja też zasmarkana ale glownie rano jak wstaje :-)
Też dziewczyny macie problemy ze snem? Mi się ostatnio tak ciężko pracy wytrzymuje ciągle miewam i wydaje mi się ze jak wrócę z pracy czyli jest prawie 23 to szybko uda mi się zasnąć a tu klops. Położę się do łóżka bardzo długo się w nim walam zanim zasne. Rano jak obudzi mnie budzik męża to też później z godzinę jak nie lepiej to się wierzę i nie mogę zasnąć. A później tak ciężko jest mi wstać ze normalnie masakra

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj synek będzie miał trochę więcej jak 2.5 roku jak urodzi mu się rodzeństwo mam nadzieje ze będzie dobrze. Moja szwagierka urodziła w tym roku w czerwcu i synek go cały czas tuli całuje zabawki podaje, wiec mam nadzieje, ze i tu tak będzie. Chodź trochę się boje bo od 16 kwietnia idzie do szkoły i jak to będzie wyglądało jak on bez mnie to ani rusz. A jak w czerwcu pojawi się bobas to na pewno będzie bunt przed pójściem do szkoły :(
Ja zasypiam szybko ale jak młody obudzi mnie między 3 a 4 to już nie umiem zasnąć potem. A rano z łóżka wyjść nie umiem bo taka zmęczona

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja juz chyba bede tu dinozaurem bo mam prawie 33 lata i nie mam jeszcze dzieci... ale nie mam problemu żeby radzić się i czerpać wiedzę od młodszych :D Mam paranoje ciągle czekam na objawy ciąży i nic o_O również mam problemy ze snem jak niektóre z Was, może za dużo myślimy przed snem o naszym stanie ;)
Bezradność ciążowa to też objaw. Ja nigdy nie potrafiłam szybko zasypiać. W końcówce ciąży wszyscy będą Ci mówić żebyś wysłała się na zapas, a Ty nie będziesz mogła spać ;D
 
reklama
Do góry