reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Z tego co sobie podczytywałam ostatnimi czasy to od ok 6 tygodnia zarodek rośnie po 1mm/dobę. Ja w 6t5d miałam 8mm zarodek, więc metodą dedukcji (;)) na początku 6 tygodnia miał 3mm, a wcześniej to jeszcze mniej - czyli na chłopski rozum, na kiepskim aparacie takiego +/- 6 tygodniowego bąbla może nie być widać :)
Dokładnie tak jak piszesz. Mi lekarz powiedział, że nie będzie tu mocno doczekał głowicy żeby coś zobaczyć bo jeszcze plamień dostanę i przyjść za tydzień

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny glowy do gory. Macie czas a zwlaszcza dzieciaki ;) u nas wiZyta na 18.10 doczekac aie nie moge juz az zobacze kolejnego szkraba ;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dołączam do Was!
Kalkulator wylicza mi termin na 10.06 :)
Jutro idę na pierwszą wizytę do gin.. Zobaczymy co tam wyjdzie :)
Kilka słów o mnie:
Kasia, lat 29, mama 5.5 letniej Kai i właścicielka zwariowanego Jack Russella, Kapsla :)
Szczęśliwa 'żona'[emoji4]
Prowadząca własną firmę i pracująca na etacie.

Pozdrawiam Was gorąco!

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co sobie podczytywałam ostatnimi czasy to od ok 6 tygodnia zarodek rośnie po 1mm/dobę. Ja w 6t5d miałam 8mm zarodek, więc metodą dedukcji (;)) na początku 6 tygodnia miał 3mm, a wcześniej to jeszcze mniej - czyli na chłopski rozum, na kiepskim aparacie takiego +/- 6 tygodniowego bąbla może nie być widać :)
Zgadza się. Ja byłam na usg w 6t1d i zarodek miał 3,9mm a dziś już się zaczął 7 tydzień :-) nie wiem czemu ale jakoś ten 7 jak dla mnie jest pełen obaw może dlatego że często słyszałam że właśnie w tym tygodniu dużo dziewczyn tracilo ciążę :( może stąd mój niepokój

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie niepokoić sie. Mdlosci sa? Bole brzucha? Pleców? Humory? Jak sa objawy jest dobrze tak mi zawsze polozne gadają. U mnie objawów nie bylo aż do wczoraj. Przyszla świnia wieczorem pamiętam ja z ostatniej ciąży jak to renni bylo moim najlepszym przyjacielem. Leady Zgaga! Witamy objawy
 
Dziewczyny! I ja jestem z Wami. Druga ciąża. Pierwsza zakończona niepowodzeniem. Teraz maluch jest dużo większy więc jestem dobrej myśli 5t6 5.1mm :) serduszko juz widziałam. Ale moja owulacja była 2 dni wcześniej. Trzymam kciuki za wszystkie maluchy i dzielne mamy!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam mdłości poranne i wieczorne.. Jeszcze kibla nie przytuliłam.. Ale mdli mnie tragicznie.. A jest tak od piątku.. Test robiłam dopiero w niedzielę. W pierwszej ciąży nie wiedziałam co to mdłości, wymioty.. W ogóle przeszłam tą ciąże jakby jej nie było, miałam tylko zatrucie ciążowe dwa razy.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny! I ja jestem z Wami. Druga ciąża. Pierwsza zakończona niepowodzeniem. Teraz maluch jest dużo większy więc jestem dobrej myśli 5t6 5.1mm :) serduszko juz widziałam. Ale moja owulacja była 2 dni wcześniej. Trzymam kciuki za wszystkie maluchy i dzielne mamy!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki!

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam mdłości poranne i wieczorne.. Jeszcze kibla nie przytuliłam.. Ale mdli mnie tragicznie.. A jest tak od piątku.. Test robiłam dopiero w niedzielę. W pierwszej ciąży nie wiedziałam co to mdłości, wymioty.. W ogóle przeszłam tą ciąże jakby jej nie było, miałam tylko zatrucie ciążowe dwa razy.

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Na razie spokój.poza takim dziwnym uczuciem w brzuchu nic .... oby tak zostało.no może od wczoraj trochę bardziej zmęczona się czuje ale ciężko stwierdzić czy to po pracy czy ciaza.w poprzedniej czułam się fatalnie od samego początku.jak bym się z tirem zderzyla[emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry