reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mecenasiwa wzdęcia w pierwszej ciąży miałam koszmarne.. myślałam że to brzuszek ciążowy rośnie a to wzdęcia były.. i to do rozwiązania.. teraz tak samo..
A co do karty ciążowe to chyba zakładają po wykonaniu pierwszego zestawu badań laboratoryjnych

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć :) nie było mnie kilka dni. W sobotę przeżyłam koszmar! Najpierw poleciała świeża krew, potem skrzepy. Było tego sporo, ale jednorazowo. Do tego moja córka dawała popalić, histeryzowała i nie schodziła z rąk. Nie pojechałam do szpitala, bo kazaliby leżeć i zwiększyć luteinę/duphaston. Ponieważ biorę od początku, to sama zwiększyłam. Lekarz telefonicznie kazał mi zbadać znowu betę, wyszła prawie 7900 i progesteron, wyszedł za niski poziom. Powiedział, że z jego doświadczenia, to nie musi oznaczać niczego złego. No i mam czekać do usg, na które jestem umówiona w piątek.
Mąż już by mnie na zwolnienie wysłał, ale ja chcę pracować. Tylko ten ciągły stres czy na pewno wszystko jest dobrze.

Witam, wszystkie nowe dziewczyny i serdecznie pozdrawiam zarówno nowe jak i stare ;) :biggrin2:
 
Mimika99 Ale bete musisz powtórzyć żeby zobaczyć czy nie spada. Jednorazowy wynik nic nie wnosi..
Ja bym pojechała na ip żeby sprawdzili czy jest zarodek i serduszko. A co Ty w domu zrobisz to już od Ciebie zalezy

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja po wizycie, wszystko ok, zarodek jest ciałko żółte też, serduszka jeszcze nie było ale dr wyliczyła 5 t skończony, z moich obliczeń wychodzi 6+3...
Przepisała duphaston z uwagi na niedawne poronienie, choć stwierdziła że tym razem wszystko wygląda dobrze.
Kamień z serca, stresowałam się przed ta wizytą strasznie, choć jeszcze będę się bać wiadomo... Następnie a wizyta 27..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba każda z nas tak ma ze obserwuje czy pojawiło się plamienie, ja też tak mam a zwłaszcza po przytulankach z mężem.
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy też macie problemy z wzdeciami? Ja co tylko zjem to zaraz mi się odbija a później gazy :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

ja mam zawsze nie zależnie od ciązy, w ciazy nasila mi sie tylko bolesnosc jelit boli brzuch i na kiblu tortury, cym wyzsza ciaza tym gorzej. Z tomkiem to siadałam na kiblu i mowiłam "co ma byc to bedzie" myslalam ze rodze tak mnie wszystko zarzynało
 
Dziewczyny, czemu ja musze trafiac na takich lekarzy :( bylam, skierowali na badania krwi, z badan wyszedl 6 tydzien zgodny z wyliczeniem OM, a usg dopiero 28 listopada no kurde to juz przesada, przeciez ja z nerwow osiwieje... Myślę sobie, ze pojde prywatnie za ok 2 tyg to juz na pewno powinno byc serduszko. Z kasa sie nie przelewa :( no ale czekac do konca listopada czy to nie jest kpina??? Szpitale :(

Lawinka ja mieszkam w uk tu są tyko dwa usg pierwsze w10-13 drugie połówkowe i KONIEC po 2 tygodniu juz dziecka nie zobacze. Czyli mi też wychodzi na koncowke listoada termin pierwszego usg
 
reklama
Nieśmiało witam się i ja u was :)

W sobotę rano zrobiłam test a tam dwie grube krechy :D miałam czekać aż @ spóźni mi się o tydzień ale zrobiłam dzień przed spodziewana @ nie wytrzymałam dłużej :D na wizytę pierwsza się jescze nie umówiłam i tak nie przyjmą mnie wcześniej jak w 12 tygodniu czyli gdzieś w listopadzie. Jak sama sobie wyliczalam to wychodzi mi termin na +/- 20 czerwca. Według ostatnie @ jest to 5 tydzień ale od dnia zapłodnienia 2 tydzień i 4 dzień

Myślałam że nadrobie wszystko co tu pisalyscie ale chyba na 70 stron musiałabym trochę czasu poświęcić a przy 2 letnim wulkanie Energi nie jest to możliwe :D

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry