reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hejka.
a ja dziś zaś patrzę i plamienia mam. Na szczęście mam dziś lekarza o 11. Ale zaś obawy przesłałam plamić a tu zaś. Czuje ze ta moja ciąża będzie mi robić niespodzianki
Moje plamienia chyba ustały więc chyba jest szansa. Na wszelki wypadek wzięłam chorobowe do końca tygodnia. Szkoda tylko, że musiałam ściemniać, że mam grypę.
 
reklama
Ja już po wizycie u gina w końcu trafiłam na normalnego lekarza ! Ponadal i mówi ze będę jeszcze plamić bo widać było na usg ze jeszcze są resztki @. Dzidzia ma 3.8 wychodzi 6tci1d i usg i wyliczenia. Troszkę mnie martwi akcja serca 114 na minutę ale pow ze po wyżej 100 na tum etapie jest dobrze. I ze ładna „obrączka jest „ na usg
Gratulacje :) Jak lekarz powiedział,że się nie martwić - to się nie martwić!

Witam! To i ja się nieśmiało dołączę jeśli pozwolicie. Termin @na wczoraj a dziś ż rana test i dwie piękne grube krechy.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj, gratulacje
 
Hejka.

Moje plamienia chyba ustały więc chyba jest szansa. Na wszelki wypadek wzięłam chorobowe do końca tygodnia. Szkoda tylko, że musiałam ściemniać, że mam grypę.
A czemu ciążowego L4 nie chciałaś?Zawsze po tyg możesz wrócić do pracy, nie musi ono od razu trwać do porodu... A tracisz bo zwykle L4 płatne 80% a ciążowe 100%.. Więc jak będą Ci obliczać później L4 ciążowe, albo macierzyński to będzie mniej
Fakt że tydzień to nie długo, ale zawsze...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba zależy od lekarza, jak zaczęłam krwawic pojechalam w nocy do szpitala... jeszcze wszystko było ok, młoda lekarka chciała dac mi duphaston, ale przyszedł starszy lekarz i powiedział ze smiechem cooo??? to za wczesna ciąża niech natura zrobi swoje wszystko możeze się wydarzyć. Kilka godzin później w domu poronilam :( Dziewczyny z plamieniami jestem z Wami myślami, wierzę że będzie dobrze!!!
Biorę Duphaston od początku ciąży. Załatwiłam go jakiś czas temu w Polsce na zapas, bo tu też nie ma co liczyć na jakiekolwiek leki. Też zostawiają wszystko " naturze "
 
A czemu ciążowego L4 nie chciałaś?Zawsze po tyg możesz wrócić do pracy, nie musi ono od razu trwać do porodu... A tracisz bo zwykle L4 płatne 80% a ciążowe 100%.. Więc jak będą Ci obliczać później L4 ciążowe, albo macierzyński to będzie mniej
Fakt że tydzień to nie długo, ale zawsze...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
W holandii coś takiego nie istnieje, szczególnie w pierwszym trymestrze. Tu mają dziwne zasady. Można dźwigać do 10 kilo bo twierdzą, że to dziecku nie zaszkodzi.
 
Ja mieszkam w uk.tutaj też mają generalnie wszystko gdzies.do 12 tyg to jakby nie ciaza. Mam nadzieję że wszystko będzie ok,poki co poza bólami jak na @ na które poprostu biorę nospe jest dobrze.sama jeszcze lekko nie wierzę że tak się szybko udało.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam, chciałam coś uścislic :-pJeżeli wg OM wychodzi początek 7 tygodnia to liczymy, że to 7 tc czy 6 (tzn. 6 i 2 dni). No bo mówi się np. jestem w siódmym tygodniu, czyli w trakcie? czy dopiero jak siódmy tydzień cały minie :confused:
Dla lekarza 6+2 oznacza 6 tydzień ciąży. Dla nich liczą się skończone tygodnie ;)
 
reklama
Do góry