reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Chyba każda z nas tak ma ze obserwuje czy pojawiło się plamienie, ja też tak mam a zwłaszcza po przytulankach z mężem.
Dziewczyny powiedzcie mi czy wy też macie problemy z wzdeciami? Ja co tylko zjem to zaraz mi się odbija a później gazy :(

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane byłam u gina wczoraj tak jak wam pisałam. Zrobił usg, zbadał i ....
JEST FASOLKA ! Za tydzień na potwierdzenie ciazy, bo stwierdził że troszku za mała. Kazał kupić Folik tak jak radzilyście :) więc zaczynamy i my :)
Widać było zarodek? Który to tydzień?
Ja byłam u jednej pani doktor to tylko usg zrobiła i powiedziała że to 6t1d a wg miesiączki wychodził mi 6t2d, nawet nie zapytała kiedy ostatnią @ miałam. Dziwna ta wizyta była ale najważniejsze ze widziałam serduszko :-) teraz pewnie za jakieś dwa tygodnie pójdę do lekarza żeby dał zaświadczenie o ciąży dla pracodawcy i może już mi założą kartę ciążowa :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za Was żeby te plamienia i inne historie zakończyły się dobrze, sama mam wątpliwości czy wszystko się dobrze rozwija bo wizytę mam dopiero 20.10 co będzie odpowiadalo 7tydz+5, mam nadzieję że zobaczę serduszko, zacznę się cieszyć z tej ciąży i pochwalimy się najblizszej rodzinie. Wczoraj powiedziałam w pracy, mega się stresowalam bo moja p kierownik bywa wybuchowa ale o dziwo spotkalam się z bardzo miłym przyjęciem, ze to najlepsza pora na dziecko itp wiadomo mam się oszczędzać, ale liczą że chociaż do grudnia popracuje ;)
 
Było widać dosłownie czarną kropeczkę 3mm.
Powiedział że według obliczeń powinien mieć 5tygodni :o ja byłam tak zafascynowana ze tylko patrzyłam i patrzyłam i patrzyłam :D i dał mi zdjęcie
 
Ja już po wizycie u gina w końcu trafiłam na normalnego lekarza ! Ponadal i mówi ze będę jeszcze plamić bo widać było na usg ze jeszcze są resztki @. Dzidzia ma 3.8 wychodzi 6tci1d i usg i wyliczenia. Troszkę mnie martwi akcja serca 114 na minutę ale pow ze po wyżej 100 na tum etapie jest dobrze. I ze ładna „obrączka jest „ na usg
 
Więc się nie zamartwiaj nie potrzebnie :-) u mnie na usg w piątek dzidzia miała też 6t1d i 3,9mm :-) jak zapytałam o tętno to powiedziała mi lekarka ze na tym etapie nie można słuchać jeszcze bicia serduszka ale jak na jej doświadczone oko to będzie 120 uderzeń na minutę ale wiadomo jak to się liczy na oko

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety ale kolejki są straszne chociaż akurat ja dziś dzwoniłam umówić się na NFZ do lekarza pod koniec miesiąca tego bo chcę zaświadczenie do pracy to bez problemu gorzej tylko ze lekarz do którego idę to podobno kawał ch*** no ale chyba zaświadczenie mi da a jak dzwoniła wczoraj zarejestrować się do mojego prywatnie lekarza to niestety ale też dopiero 18 listopad. Mam nadzieję że powie mi same dobre wieści na dwa dni przed moimi urodzinami :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja byłam prywatnie :) super lekarz i polecany :)
Tętno słyszał ale powiedział że jeszcze za cichutko aby powiedzieć dokładnie ile i dopiero na kolejnej wizycie coś więcej będzie mógł powiedzieć.
@agakomo gratulacje ! Ja dowiedziałam się wczoraj
 
Do góry