reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A ja ciagle zestresowana , czy napewno się uda. Lekarz dopiero w poniedziałek , ale pewnie i tak mi wiele nie powie jeszcze. W pierwszej ciąży się niczym nie stresowałam, a teraz chodzę jak na bombie. Niepotrzebnie naczytałam się tych artykułów o poronieniach. Przy pierwszej ciazy tez nie było Problemu w ogóle z zajściem a tutaj dobre ponad pół roku minęło. Myślałam że to już mam lat za dużo. [emoji5][emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A ja ciagle zestresowana , czy napewno się uda. Lekarz dopiero w poniedziałek , ale pewnie i tak mi wiele nie powie jeszcze. W pierwszej ciąży się niczym nie stresowałam, a teraz chodzę jak na bombie. Niepotrzebnie naczytałam się tych artykułów o poronieniach. Przy pierwszej ciazy tez nie było Problemu w ogóle z zajściem a tutaj dobre ponad pół roku minęło. Myślałam że to już mam lat za dużo. [emoji5][emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


mpatkam jak to za dużo lat? Ja mam 35 i w tamtym roku urodziłam pierwsze. Drugie urodzę mając 36. Stres w ciąży jest normalny. Ja wczoraj robiłam znowu test, żeby się upewnić, że wszystko jest ok, bo nie mam prawie żadnych objawów.

Anabela82 dzięki :) widzę, że ten sam rocznik jesteśmy :)

Mecenasowa27 ty tak ciągle noce zarywasz czy tylko dzisiaj?
 
mpatkam jak to za dużo lat? Ja mam 35 i w tamtym roku urodziłam pierwsze. Drugie urodzę mając 36. Stres w ciąży jest normalny. Ja wczoraj robiłam znowu test, żeby się upewnić, że wszystko jest ok, bo nie mam prawie żadnych objawów.

Anabela82 dzięki :) widzę, że ten sam rocznik jesteśmy :)

Mecenasowa27 ty tak ciągle noce zarywasz czy tylko dzisiaj?

Mimika 99
Hehe ja dziś rano robiłam , bo tez objawów żadnych , tylko pic mi się wiecznie chce , sucho mi w ustach ....



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie o widzę, że nie jestem sama po 30 w ciąży ;) mam 33 lata urodzę jak będę mieć 34 :p

Powidzcie mi macie czasem kłucie w środku jakby w okolicach szyjki macicy? Przed chwilą tak dziwnie mnie za kuło - szybko się położyłam, przeszło - to zawroty głowy mnie dopadły...teraz już jest ok.

Wczoraj praktycznie w ogóle nie czułam się jakbym w ciąży była ;)
 
No dziewuszki to jak ja w pierwszej ciazy, anika lekarz co 5 minut z kazdym objawem najmniejszym bole brzucha zaparcia, czy nawet migreny nie mowiac pozniej jak co chwiala w szpitalu ladowałam bo dziecka nie czulam a jak dojezdzałam do szpitala to ie ruszac gad zaczął;P hehehe

teraz wogole o tym nie mmysle niemam zadnych objawow oprocz lekko bolących piersi i płaczliwosci wczoraj mnie tak naszło ze wszystko wylałam mezowi a on biedny nie wiedział co zrobić. od tego że ksiezyc okrągły , wspominajac ze jestem gruba i bede bardziej , ze nie czuje sie w ciazy(zamiast sie cieszyc ja rycze ze objawow nie mam) konczac na tym ze jak ja bede kochac to drugie dziecko jak Tomka przeciez sie nie da!
;P
dzis mi przeszło. Zarz strzele sobie kawysię zakazaną i biore sie za pucówkę domu bo w kazdym pomieszczeniu poprostu koszmar. Jeszcze nas remont sypialni czeka bo szafe przestawialiśmy i nam utknęła hehehe na szerokość pokoju :p ściany obrypaliśmy mocno.
 
reklama
mpatkam jak to za dużo lat? Ja mam 35 i w tamtym roku urodziłam pierwsze. Drugie urodzę mając 36. Stres w ciąży jest normalny. Ja wczoraj robiłam znowu test, żeby się upewnić, że wszystko jest ok, bo nie mam prawie żadnych objawów.

Anabela82 dzięki :) widzę, że ten sam rocznik jesteśmy :)

Mecenasowa27 ty tak ciągle noce zarywasz czy tylko dzisiaj?
Pracuje na trzy zmiany więc co trzy tygodnie nocki mi wypadają ale już mam weekend :-) na pewno dam znać jak już wyjdę od lekarza eeeh denerwuje się :/

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry