reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dziewuszki które maja juz dziecko i są w ciąży.... Czy wam tez siada na lep? Ja normalnie mam co chwila doly ze nie mysle o dziecku w brzuchu ze sie jakos za bardzo tym nie ekscytuje mimo ze staraliśmy sie o drugie dziecko i jak mnie dopadnie myśl " chyba nie powinnam stać wśród palaczy" albo " kuzwa wypilam pól butelki coli" to lapie mnie taki dol bo ja zapominam o tym ze w ciszy jestem . Idę sobie idę spacerkiem ze szkoły o wszystkim pomysle ale nie o dziecku co mam w sobie. Może dzis pelnia i mi odbilo ale usiadlam j sie rozwylam,
czy "siada na łeb" to nie wiem, ale zabroniłam M komukolwiek mówić, czekam na wizytę potwierdzającą, ale jak siedzę w pracy i jest chwila spokoju, to już myśle jak będę w domu i na spokojnie szykować się na przywitanie drugiego szkraba. A jak jeszcze coś planujemy w pracy na grudzień, to tylko zastanawiam się, czy dotrwam. Ale nic nie mówię, to jeszcze początki.
 
I szkola... Poród w czerwcu a zakończenie collegu pod koniec. ciekawe czy w pologu będę zachrzaniac na zajęcia
Jak trzeba to wszystko się da :)
A co do Twojego wcześniejszego pytania - też zauważyłam, że nie ekscytuję się tą ciążą (mimo że planowana i wymarzona, a na dzieciątko czekamy z utęsknieniem wszyscy) tak bardzo jak pierwszą - może dlatego że to już dla mnie nie nowość :) Może ekscytowanie się to złe słowo, ale dużo mniej się przejmuję - wtedy jak tylko coś zakłuło to od razu pół dnia leżenia i wypoczynek, teraz po prostu dalej funkcjonuję ;)
 
Ja też się bardzo cieszę z ciąży, była planowana, ale ciągle mnie strach oblatuje że to za szybko po promieniu, no i że znów dojdzie do tragedii;(
A 1sza ciąża bez problemów większych przebiegała...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo. To pierwsza moja ciąża - baaaardzo długi wyczekiwana. Które z Was przegapiły mój pierwszy post to mam swój cud dzięki in vitro - raczej nie jestem jakaś panikarka i nie traktuje się inaczej niż orzed - No poza dźwiganiem ciężkich rzeczy - to jedyne co mam to taki strach irracjonalny co będzie jak sobie nie poradzę albo będę zła mama, trochę strachu tez o zmiany w ciele co będzie jeśli jie będę mogła schudną itp. Głupie takie problemy i jak pisze irracjonalne ale gdzieś w głowie siedzą a później czuje się winna ze powinnam się cieszyć ze się udało i to za pierwszym razem. Ze jest tyle rzeczy za które powinnam być wdzięczna . A ja tu wymyślam ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie dopadła bezsenność. W pierwszej ciąży szybko poszłam na zwolnienie i mogłam odpisać w dzień. Teraz będzie ciężko :(
Dziewczyny jakich aplikacji używacie? Ja mam Moja ciąża, ale może macie coś fajniejszego? :) Miłego dnia :)
 
Ja dopiero kończę pracy i dziś szybki sen bo tylko 3H i będę musiała wstać a o.14 wizyta która trochę się stresuje :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero kończę pracy i dziś szybki sen bo tylko 3H i będę musiała wstać a o.14 wizyta która trochę się stresuje :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia na wizycie. Daj znać po. Ja dziś też jadę do dr tak ok. 15.00.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie dopadła bezsenność. W pierwszej ciąży szybko poszłam na zwolnienie i mogłam odpisać w dzień. Teraz będzie ciężko :(
Dziewczyny jakich aplikacji używacie? Ja mam Moja ciąża, ale może macie coś fajniejszego? :) Miłego dnia :)
Preglife

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry