reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dla mnie nie tyle chce się spać co ciągle ziewam nawet jak jestem wyspana i mimo że położę się w dzień to i tak nie zasnę a ziewac będę dalej :-)

Jeszcze dwa dni i może w końcu będzie wiadomo czy U mojej kruszynki wszystko w porządku, już doczekać się nie mogę :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej czerwcówki 2018 ! BabyBoom vol 2 [emoji7] pierwszy synek z kwietniowek 2012 a teraz .. właśnie dziś się dowiedziałam ! I nikt jeszcze nie wie bo dopiero w piątek mam mieć @ ale nie mogłam się powstrzymać .. staraliśmy się od sierpnia i za drugim razem się udało .. oby ! Dzisiejsza ß 70,9 za dwa dni jak nie będzie @ to powtórka i jak ładnie przyrasta to powiem narzeczonemu [emoji177] achh jak cudnie znów tu być ! Witajcie ! [emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witamy sonisia :-) ja też piątku nie mogę się doczekać bo idę na pierwszą wizytę i mam nadzieję że będzie widać serduszko :-) trzymam kciuki żeby @ nie przyszła i beta ładnie wzrosła :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy sonisia :-) ja też piątku nie mogę się doczekać bo idę na pierwszą wizytę i mam nadzieję że będzie widać serduszko :-) trzymam kciuki żeby @ nie przyszła i beta ładnie wzrosła :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

A w którym tygodniu wypada twoja wizyta ? Właśnie się zastanawiam czy umawiać gina na 7 tc czy 8 by usłyszeć serduszko.. [emoji848]

Ps - czy jest założona grupa czerwcówek 2018 na FB ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w którym tygodniu wypada twoja wizyta ? Właśnie się zastanawiam czy umawiać gina na 7 tc czy 8 by usłyszeć serduszko.. [emoji848]

Ps - czy jest założona grupa czerwcówek 2018 na FB ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w piątek będzie 6t2d od ostatniej @ więc jak czytałam to różnie niektóre kobietki widziały już serduszko inne nie. Najwyżej za tydzień lub dwa pójdę jeszcze raz do tego lekarza bo wizytę u mojego prywatnego ginekologa mam dopiero na 4 listopada więc wtedy już na pewno będzie wszystko widać i chce by on prowadził moja ciążę ale póki co by trochę się uspokoić to pójdę do tego na NFZ. Jeśli chodzi o fb to nie wiem czy jest grupa, nie szukałam jeszcze bo nie mówiliśmy nikomu o ciąży :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji30] Łoo matko...
Moja 2,5 latka wstaje najszybciej o 8, a przeważnie ok 9-10..Zawsze lubiła pospać, za to kładzie się późno..
Co do pracy to ja dziś idę i w niedzielę jeszcze a we wtorek do gin i jak wszystko będzie ok to biorę L4, nie będę się upierać, tym bardziej że ja na nocki pracuje też...
Ale boje się tej wizyty... W lipcu byłam u gin w czwartek a w nd zaczęłam plamić i wylądowałam w szpitalu, był to skończony 6 tydzień...[emoji20]
Cieszę się z ciąży ale też mam stracha, żeby tragedia się nie powtórzyła.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wizytę 18-go, dokładnie tego dnia 5miesięcy temu straciłam kruszynkę... rozumiem Twoje obawy.
 
Hej. Ja właśnie prawie zemdlałam ...
poszłam do toalety patrzę a tu jasno brązowe plamy na papierze ...
nawet nie dzwoniłam do gina Ino pojechałam prywatnie powiedziałam co i jak.
Ale robi usg i mówi jest zarodek i jest serce a ja mówię ale ni bije poczym zbliża ekran tam już zaczyna pompować. Dostałam duphaston 3x1 i za dwa tyg wizyta ale to nie będzie moj gin prowadzący do tego co chce to mam we wt wizytę pojadę i powiem co i jak a teraz będę leżeć. Chodź pow ze mam się nie przejmować tymi plamieniami ale wiecie jak to jest
 
reklama
@Zosia933 a w którym tygodniu i dniu jesteś teraz? Znam ten strach. Poroniłam 3 razy. Teraz za każdym razem jak sikam to sprawdzam czy krwi nie ma. Generalnie bardzo mnie ta ciąża stresuję. Fajnie, że już serduszko bije:)
 
Do góry