reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

@aantalea gratuluję i witam wśród nas:)

@ewa66 dzisiaj mam 5+4. Za tydzień kolejna wityta. Niby wszystko dobrze ale póki serducha nie ma to nie jestem szczęśliwa. Boje się bo 2 razy miałam puste jajo i raz poroniłam w skończonym 13 tygodniu. Beta rośnie, cyce bolą, mdłości są ale to i tak nie daje pewności, że będzie dobrze. Ehh czemu to wszystko takie trudne.

Ewcia mam koleżankę, że totalnie nic jej nie było w ciąży. Gdyby nie to, że jej brzuch rośnie i nie ma okresu to nie wiedziałby, że jest w ciąży. Zazdroszczę takim:)

I czas tak sie dłuzy ja juz bym chciała najlepiej mieć połówkowe. Czy zdrowe czy sie rozwija dobrze mózg, serduszko krązenie. jak na bombie do 20 tygodnia bede chodzic.. Ja w uk mieszkam mam tylko dwa skany na 13 i 20 tydzien a pozniej juz nic. Tylko z tym skanem na 13 tydzien to też taki mega krótki bo nie chcemy wiedziec z męzem czy dziecko bedzie miało zespoł downa wiec oni podchodzą tdo tematu olewająco. ale zdjątko było. śliczne, mam do dzis.
 
reklama
A na obiad dziś pieczone udka z kurczaka, ziemniaki i surówka z marchewki i jabłka

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odebrałam dziś wynik betaHCG i mam 13900! Co wypada na 6-7 tydzień, więc w sumie dziwnie, bo poprzedni wynik sprzed 9 dni wypadał na 3-4 tydzień... A ostatnia miesiączka 24.08, więc totalnie ten wynik do niczego nie pasuje :( Na szczęście za 6 dni mam wizytę u ginekologa z USG bo bym nie wytrzymała w tej niepewności!

Dziewczyny czy tylko ja się tak zle czuje? Cały dzień gnije w łóżku. Co się rusze to coś boli ciągnie kluje... Masakra jeszcze do tego mdłości. Ja nie wiem jak można nie wiedzieć że jest się w ciazy. Mój brzuch ciągle daje znaki nawet na chwilę nie można zapomniec. DObrze że cały dzień pada to nie muszę iść z mala na spacer.
Myślę, że poza ciążą to jeszcze ta pskudna pogoda powoduje, że nie da czuć się dobrze :)

czesc dziewuszki! Dołączam do was:) Moje piekne dwie kreski zobaczyłam 28 wrzesnia w dniu spodziewanej miesiaczki. Zero objawów oprócz sztucznie wyglądającego biustu:D Do położnej zapisze sie za jakies 2 tygodnie w 7 lub 8 tygodniu ciąży teraz jest 5.
No i nadrobić was sie postaram zaraz tylko ululam mojego pierworodnego.
Witaj i gratulacje! :D

Ja piłam trzy razy bo przepisy się zmieniły. Za pierwszym razem jak robiłam to pobrali mi przed i godz albo dwie po wypiciu. Ale jak poszłam z wynikami TO lekarka powiedziala ze muszę powtórzyć bo teraz pobierają trzy razy krew. No i zadowolona poszłam bo skoro tamten wynik był dobry to teraz też będzie, ale się pomyliłam bo mi za wysoki wyszedł. Ale trzecia glukoza była straszna... dały mi mały kubeczek z wodą i mi rozpuscily. Nawet cytryna nie pomogła.
Prawdę mówisz! O większą ohydę ciężko!
 
@aantalea gratuluję i witam wśród nas:)

@ewa66 dzisiaj mam 5+4. Za tydzień kolejna wityta. Niby wszystko dobrze ale póki serducha nie ma to nie jestem szczęśliwa. Boje się bo 2 razy miałam puste jajo i raz poroniłam w skończonym 13 tygodniu. Beta rośnie, cyce bolą, mdłości są ale to i tak nie daje pewności, że będzie dobrze. Ehh czemu to wszystko takie trudne.

Ewcia mam koleżankę, że totalnie nic jej nie było w ciąży. Gdyby nie to, że jej brzuch rośnie i nie ma okresu to nie wiedziałby, że jest w ciąży. Zazdroszczę takim:)
Co ty mówisz 2 razu puste jajo? Niby dwa razu to się nie zdarza. Ja miałam raz puste i myślałam że już drugi raz to się nie wydarzy. Ja to samo czekam na serce i narazie wogole boję się cieszyć i co kolwiek mówić czy planować...
 
@ewa66 tak 2 razy miałam w odstępie 3 lat. Ale po pierwszym pustym zaszłam w donoszoną ciążę i teraz przed tą obecną ciąża też miałam puste jajo. Znam kilka przypadków gdzie puste jajo miało miejsce więcej niż raz.
 
Mnie dziś naszło na zdrowy obiad. udka z kurczaka bez skóry i kości, z warzywami w środku (zdrowa mieszanka groszku marchewki i chyba bobu mrozona zdrowa mieszanka oczywiscie:p) i do tego papryka w paseczki pozawijałam pouklepywałam czosnku granulowanego co to zagnego E nie ma bo przeciez taki zdrowy! z kamisa! a świerzy wyszedł zielony do kubła na podwórze, pozwiedzać wyszedł bo nie był jeszcze. I do tego kasza gryczana prażona której nie trawią moje jelita bo mam ZJD. cóż zrobić jak uwielbiam kasze. no i zobaczymy jak to wyjdzie;D takie moje kulinarne wydziwiajstfa;P

A wy co macie na obiad?

U nas w tak deszczową pogodę rosołek ! :)
 
Dziewczyny mordujecie mnie tym pisaniem o jedzeniu ja cały czas glodna chodzę, pewnie dopóki organizm się nie przyzwyczai.
 
reklama
A mnie o dziwo jeszcze nie mdli, jedynie w niedzielę wieczorem przez chwilę a później przeszło i narazie spokój więc chyba jeszcze mnie to omija :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry