reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja mam problemy z tarczyca.

Olasec a który masz dziś tydzień i dzień? Zarodek się pojawia Ok 5i5 z tego co pamietam. Ja z miesiączki mam dziś 6i1 a z owu tydzień do tyłu bo zawsze mam ok 21dc. Gin powiedział że najbezpieczniej jak przyjde 17.10. W drugiej ciąży byłam w 5i2 i był sam pecherzyk gin mówił ze ok. A się potem okazało puste jajo. Więc teraz nic już mi pewności nie da prócz zobaczenia bijacego serduszka. Nawet beta rosła prawidlo a nic z tego...
 
reklama
Oj tak, to picie glukozy w OGTT jest dramatem - i właśnie u mnie był taki myk, że test wyszedł bardzo dobrze, wróciłam do domu i miałam po kolejnej gidzinie hipoglikemię (z poceniem się, tachykardią, drżeniem rąk i osłabieniem) - dlatego nienawidzę tego testu ;) Ale mimo wszystko chyba jest to lepsze niż ta Twoja diagnostyka kilkudniowa w szpitalu - dlatego szczerze współczuję :D
 
W aptekach jest teraz glukoza cytrynowa. Prawdopodobnie o niebo lepsza[emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
czesc dziewuszki! Dołączam do was:) Moje piekne dwie kreski zobaczyłam 28 wrzesnia w dniu spodziewanej miesiaczki. Zero objawów oprócz sztucznie wyglądającego biustu:D Do położnej zapisze sie za jakies 2 tygodnie w 7 lub 8 tygodniu ciąży teraz jest 5.

No i nadrobić was sie postaram zaraz tylko ululam mojego pierworodnego.
 
czesc dziewuszki! Dołączam do was:) Moje piekne dwie kreski zobaczyłam 28 wrzesnia w dniu spodziewanej miesiaczki. Zero objawów oprócz sztucznie wyglądającego biustu:D Do położnej zapisze sie za jakies 2 tygodnie w 7 lub 8 tygodniu ciąży teraz jest 5.

No i nadrobić was sie postaram zaraz tylko ululam mojego pierworodnego.
Cześć! Rozgość się! I gratulacje [emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy tylko ja się tak zle czuje? Cały dzień gnije w łóżku. Co się rusze to coś boli ciągnie kluje... Masakra jeszcze do tego mdłości. Ja nie wiem jak można nie wiedzieć że jest się w ciazy. Mój brzuch ciągle daje znaki nawet na chwilę nie można zapomniec. DObrze że cały dzień pada to nie muszę iść z mala na spacer.
 
@aantalea gratuluję i witam wśród nas:)

@ewa66 dzisiaj mam 5+4. Za tydzień kolejna wityta. Niby wszystko dobrze ale póki serducha nie ma to nie jestem szczęśliwa. Boje się bo 2 razy miałam puste jajo i raz poroniłam w skończonym 13 tygodniu. Beta rośnie, cyce bolą, mdłości są ale to i tak nie daje pewności, że będzie dobrze. Ehh czemu to wszystko takie trudne.

Ewcia mam koleżankę, że totalnie nic jej nie było w ciąży. Gdyby nie to, że jej brzuch rośnie i nie ma okresu to nie wiedziałby, że jest w ciąży. Zazdroszczę takim:)
 
Dziewczyny czy tylko ja się tak zle czuje? Cały dzień gnije w łóżku. Co się rusze to coś boli ciągnie kluje... Masakra jeszcze do tego mdłości. Ja nie wiem jak można nie wiedzieć że jest się w ciazy. Mój brzuch ciągle daje znaki nawet na chwilę nie można zapomniec. DObrze że cały dzień pada to nie muszę iść z mala na spacer.
Ewa ja w pierwszej ciązy przezywałam katusze, dodatkowo mam fizycną prace gdzie dzwigam czasami i zapierdzielam non stop chodząc, pracowałam wtedy 5 razy w tygodniu pamietam jak sie bałam ze cos jest nie halo. Bol okropny jakbym miesiaczke życia miała, plecy brzuch chodziłąm zgieta w poł dobry miesiac po tym jak sie dowiedziałąm że jestem w ciazy, a w teraz schizuje ze nie czuje nic, jakies tam delikatne pobolewanie pleców czasami a tak to narazie nic. Czytałam ze najwiekszy przyrost hormonu jest w 9 tygodniu i faktycznie z Tomkiem jak byłam w ciąży to od 8 tygodnia zaczeły sie mdlosci śmierdzidła wszechobecne leżałam w sypialni przez miesiac nie wchodziłam do kuchni do 4 miesiaca nie gotowałam nie sprzatałam nie robiłąm nic bo ciagle mdliło za to w pracy to haftałam na kazdym pokoju :p pozniej juz mi mejków nie dawali bo sie bali ze gość hotelowy akurat wejdzie jak bede zygac do jego kibla hehehehe
 
Mnie dziś naszło na zdrowy obiad. udka z kurczaka bez skóry i kości, z warzywami w środku (zdrowa mieszanka groszku marchewki i chyba bobu mrozona zdrowa mieszanka oczywiscie:p) i do tego papryka w paseczki pozawijałam pouklepywałam czosnku granulowanego co to zagnego E nie ma bo przeciez taki zdrowy! z kamisa! a świerzy wyszedł zielony do kubła na podwórze, pozwiedzać wyszedł bo nie był jeszcze. I do tego kasza gryczana prażona której nie trawią moje jelita bo mam ZJD. cóż zrobić jak uwielbiam kasze. no i zobaczymy jak to wyjdzie;D takie moje kulinarne wydziwiajstfa;P

A wy co macie na obiad?
 
reklama
Dziewczyny, ja jestem ciągle śpiąca. Piersi to tak delikatnie czuje i czasami coś na żołądku. Generalnie dobrze się czuje.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry