reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mam taką nadzieję bo dopiero wtedy chyba bardziej się uspokoje bo póki co staram się o tym nie myśleć ale jakieś obawy zawsze są bo wiadomo że pierwsze tygodnie ciąży to wszystko może się zdarzyć dlatego też cieszymy się skromnie i czekamy z niecierpliwością na potwierdzenie od lekarza ze wszystko jest w porządku i w końcu będziemy mogli pochwalić się bliskim :-) U Ciebie też już pewnie będzie widać serduszko :-) ja to aż tak wrażliwą nie jestem na takie opowieści ale jak to przeczytałam to od razu łzy w oczy albo może to fakt że w ciąży jestem :-)
Witaj w klubie!
 
reklama
A co do niespodzianki na święta/urodziny - już kombinujemy z Małżonkiem jak zrobić niespodziankę: może zdjęcie w pudełku dla każdego, a jak by się już dało to może jakiś drobiazg już z płcią i imieniem ❤️ Mama, teściowa, szwagierka - no kurcze wszyscy przy każdej możliwej okazji poruszają temat "kiedy będziesz w ciąży?", teraz ostatnio jak mama naciskała na mnie, ze najwyższa pora to już wiedziałam, że jestem w ciąży i to było SUPER! Chyba pod sufit z radości będą skakać jak my :D
 
A co do niespodzianki na święta/urodziny - już kombinujemy z Małżonkiem jak zrobić niespodziankę: może zdjęcie w pudełku dla każdego, a jak by się już dało to może jakiś drobiazg już z płcią i imieniem [emoji173]️ Mama, teściowa, szwagierka - no kurcze wszyscy przy każdej możliwej okazji poruszają temat "kiedy będziesz w ciąży?", teraz ostatnio jak mama naciskała na mnie, ze najwyższa pora to już wiedziałam, że jestem w ciąży i to było SUPER! Chyba pod sufit z radości będą skakać jak my :D
U mnie tata mój jest przez zimę w Niemczech w pracy więc jeszcze myślimy jak mu powiedzieć a dla mamy chce kupić o ile takie coś znajdę książkę z bajkami z tytułem poczytam mi babciu i w środku zdjęcie usg a dla teściów jeszcze nie wiemy bo teście mieszkają na drugim końcu Polski i pewnie w listopadzie pojedziemy do nich na weekend więc trzeba tez oś pomyśleć :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jako pierwszy musi na 100% dowiedzieć się Stasiu (nasz ośmiolatek) - dlatego zastanawiam się jeszcze nad jakąś szałową koszulą/bluzką z napisem STARSZY BRAT :)
A książeczka ze zdjęciem USG to super pomysł! Widziałam też trochę fajnych sesji fotograficznych informujących o dziecku w drodze - można zrobić z takim zdjęciem kubki (u nas sprawdzone jako prezenty jak Staszko był już na świecie) albo inne gadżety - no ogólnie cała masa fajnych pomysłów na poinformowanie jest w internecie :D Zwłaszcza jak tak bardzo masz rozrzuconą po świecie Rodzinkę :)
 
U nas jako pierwszy musi na 100% dowiedzieć się Stasiu (nasz ośmiolatek) - dlatego zastanawiam się jeszcze nad jakąś szałową koszulą/bluzką z napisem STARSZY BRAT :)
A książeczka ze zdjęciem USG to super pomysł! Widziałam też trochę fajnych sesji fotograficznych informujących o dziecku w drodze - można zrobić z takim zdjęciem kubki (u nas sprawdzone jako prezenty jak Staszko był już na świecie) albo inne gadżety - no ogólnie cała masa fajnych pomysłów na poinformowanie jest w internecie :D Zwłaszcza jak tak bardzo masz rozrzuconą po świecie Rodzinkę :)
Dokładnie a jeszcze mam sporo czasu do na myslu,póki co lekarz musi mnie zapewnić ze wszystko jest w porządku :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy do was dołączę bo u mnie dopiero 21 dzień cyklu i krwawienie wyglądające na implantację. Wiec test dopiero mam zrobić, ale was podczytalam na zas Może coś z tego będzie?
Ja o ostatniej ciąży powiedziałam rodzinie dzień po porodzie, taki prezent na Mikołaja.
 
Witam dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy do was dołączę bo u mnie dopiero 21 dzień cyklu i krwawienie wyglądające na implantację. Wiec test dopiero mam zrobić, ale was podczytalam na zas Może coś z tego będzie?
Ja o ostatniej ciąży powiedziałam rodzinie dzień po porodzie, taki prezent na Mikołaja.
Dzień po porodzie?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry