reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Zosia933 dokładnie wiem jak to rozczulic takiego faceta ! My tez po ivf na szczęście póki co udanym pierwszym podejściu. Oby tak zostało :) mój M płakał jak dziecko. Cudowny widok.

Co do mówienia rodzinie - z mojej strony wie kilka osób bo bardzo nas wspierali podczas tej drogi ivf. Ale jeśli chodzi o rodzine męża to nr wiedza i szczerze to będę trzymać to tak długo w tajemnicy jak się da. To są zawistni ludzie którzy wszystkim dookoła złe życzą także po co mi to?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Zosia 933 wiem że trzeba myśleć pozytywnie i bardzo się staram. Najchętniej już zaczelabym meblowac pokoik i składać wyprawkę ale ostatnie doświadczenia sprawiły że pewnie wezmę się za to na sam koniec ciąży, oby szybko zlecialo:))
 
@Zosia933 dokładnie wiem jak to rozczulic takiego faceta ! My tez po ivf na szczęście póki co udanym pierwszym podejściu. Oby tak zostało :) mój M płakał jak dziecko. Cudowny widok.

Co do mówienia rodzinie - z mojej strony wie kilka osób bo bardzo nas wspierali podczas tej drogi ivf. Ale jeśli chodzi o rodzine męża to nr wiedza i szczerze to będę trzymać to tak długo w tajemnicy jak się da. To są zawistni ludzie którzy wszystkim dookoła złe życzą także po co mi to?;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A który to tydzień ?
Najpięknieszy widok jak narazie
 
Zosia 933 wiem że trzeba myśleć pozytywnie i bardzo się staram. Najchętniej już zaczelabym meblowac pokoik i składać wyprawkę ale ostatnie doświadczenia sprawiły że pewnie wezmę się za to na sam koniec ciąży, oby szybko zlecialo:))
Wiem ze trudno Ale kto jak nie my
Tez bym chciała a to początki
 
A gdzie tam. PrZetan dobrze jest:) to trzymam kciuki jutro chyba ja pójdę sobie zrobić bo mnie ciekawość meczy :laugh2:

Muszę zrobić bo to dla kliniki a nie dla mojej zachcianki :) dziś Dostałam przesyłkę z kolejna porcja leków na dwa tyg aż do wizyty ... jestem mega zadowolona z finansowanego ivf w uk ;) taka opieka i takie obstawienie lekami ze brawo dla nich :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry