reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mecenasowa nie krwawie, w sumie zostalo tylko "brudzenie". Usg mialam wczoraj ale jest dopiero zarodek 2mm tak ze wyglada jakby ciaza byla mlodsza albo sie nie rozwijala. Mam wrocic za 2 tyg zeby sprawdzic czy malenstwo rosnie czy niestety nie. Tak ze nic nie jest u mnie jeszcze pewne, musze jakos przetrwac te 2 tyg i boje sie okropnie. Najgorsza jest ta niepewnosc i ten dluzacy sie czas. Chyba sie zalamie jesli znow bede musiala miec zabieg bo juz mam po tych zabiegach takie blizny na macicy ze pewnie mnie to znow wykluczy z ciazy na kolejne miesiace albo znow lata.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zosia933 serdecznie Wam gartuluję! Oczywiście, że będzie dobrze! trzymam mocno za Was kciuki! &&&

bass nie stresuj się, spokój i pozytywne myślenie na prawdę dużo dają! Trzymam kciuki i za Was :*!

geen_b super beta rośnie i brawa dla kliniki, że tak się starają!

Mecenasowa27 Witaj! Na pewno będzie już coś widać!
Tylko ja nie robię bety? :(
Zostawaj z nami! I tak pewnie część z nas urodzi w maju.
Na czerwcówkach 2016 mamy dzieci z maja, czerwca, a nawet z lipca :)

Jadwiga Hej! całą ciąże rodzina nie wiedziała? Jak to takj możliwe? :) opowiadaj
 
Witam nowe mamusie :)
Kaana ja też bety nie robię nie che jeszcze bardziej się stresować.
Dziewczyny możliwe aby ciąża obnizala mi tak ciśnienie żeby głową pekala? Zauważyłam że jak nie napije się kawy to mam straszne bóle głowy a wolałabym nie pić kawy. Mierzyłam w pracy raz ciśnienie i miałam bardzo niskie i oczywiście po kawie ból jak ręką odjal. Dziś w nocy znów straszny ból nie mogłam spać rano kawka i znów dobrze. Boję się że kawa wyplucze mi magnez, może mi jakiś polecicie biorę teraz dopel hertz mama ale tam mało magnezu tylko 25% zapotrzebowania dziennego, czy może to wystarcz?? :) :)
 
Ja bety nie roboe bo nie mam takiej mozliwosci :) pewnie bym zrobila bo to moja 6 ciaza i 3 poronienia za mna wiec niepokoj jest duzo wiekszy niz we wvzesniejszych ciazach. Ale ogolem to bete pierwszy raz w zyciu robilam przy poronieniu 2 lata temu, nigdy w zadnej wczesniejszej ciazy sie tym nie przrjmowalam a wtedy musialam bo mialam zlecone przez lekarza z racji braku rozwoju zarodka.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja piję kawę bo bym nie dała rady.. A jeżeli chodzi o magnez to mój gin w poprzedniej ciąży kazał mi brać więcej tabletek niż jest zalecane na opakowaniu, a w razie mocniejszego napinania się brzucha czy skórczy- no spę.
 
Do góry