reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny :-) jeszcze nie pewnie ale też się z wami chce przywitać. Pierwszy dzień ostatniej @ miałam 23 sierpnia. Test zrobiłam 20 września wyszly dwie piękne kreseczki:-) 21 września beta 446,7 a 24 września 1693, wiec chyba ładnie wzrosła przez te kilka dni? Do lekarza na pierwszą wizytę i i umowilam się za tydzień w piątek więc licząc od pierwszego dnia ostatniej @ będzie to 6,5 tyg więc może będzie widać już serduszko. Przeczytałam wszystkie wcześniejsze wpisy i tak jak jedna dziewczyna pisała też codziennie sprawdzam czy piersi mnie bolą bo to jedyny objaw U mnie i czasami trochę podbrzusze pobolewa :-) A to co opowiedziała koleżanka o weselu i swojej rocznicy ślubu, pozytywnym teście i reakcji męża to się normalnie wzruszylam :-) trzymam za was wszystkie kciuk i za siebie też :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha zapomniałam jeszcze dodać ze wg kalkulatora internetowego wychodzi mi termin 30 maj, zobaczymy jeszcze co ginekolog powie ale tak czy inaczej zostanę w czerwcowych mamusiach :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mecenasowa czesc :) to tak jak u mnie termin z internetu na 28 maja ale wole czerwcowy watek :) sentymemt z czasow ciazy z synem.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :-) jeszcze nie pewnie ale też się z wami chce przywitać. Pierwszy dzień ostatniej @ miałam 23 sierpnia. Test zrobiłam 20 września wyszly dwie piękne kreseczki:-) 21 września beta 446,7 a 24 września 1693, wiec chyba ładnie wzrosła przez te kilka dni? Do lekarza na pierwszą wizytę i i umowilam się za tydzień w piątek więc licząc od pierwszego dnia ostatniej @ będzie to 6,5 tyg więc może będzie widać już serduszko. Przeczytałam wszystkie wcześniejsze wpisy i tak jak jedna dziewczyna pisała też codziennie sprawdzam czy piersi mnie bolą bo to jedyny objaw U mnie i czasami trochę podbrzusze pobolewa :-) A to co opowiedziała koleżanka o weselu i swojej rocznicy ślubu, pozytywnym teście i reakcji męża to się normalnie wzruszylam :-) trzymam za was wszystkie kciuk i za siebie też :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj. Może już będzie widać serduszko. Trzymam kciuki mocno !!
Zapomniałam dodać ze na weselu to ja ryczałam jak dziecko bo były kwiaty dedykacja i taniec i ludzie na nas patrzyli jak wtedy w naszym najpiękniejszym dniu
 
Witaj. Może już będzie widać serduszko. Trzymam kciuki mocno !!
Zapomniałam dodać ze na weselu to ja ryczałam jak dziecko bo były kwiaty dedykacja i taniec i ludzie na nas patrzyli jak wtedy w naszym najpiękniejszym dniu
Mam taką nadzieję bo dopiero wtedy chyba bardziej się uspokoje bo póki co staram się o tym nie myśleć ale jakieś obawy zawsze są bo wiadomo że pierwsze tygodnie ciąży to wszystko może się zdarzyć dlatego też cieszymy się skromnie i czekamy z niecierpliwością na potwierdzenie od lekarza ze wszystko jest w porządku i w końcu będziemy mogli pochwalić się bliskim :-) U Ciebie też już pewnie będzie widać serduszko :-) ja to aż tak wrażliwą nie jestem na takie opowieści ale jak to przeczytałam to od razu łzy w oczy albo może to fakt że w ciąży jestem :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mecenasowa czesc :) to tak jak u mnie termin z internetu na 28 maja ale wole czerwcowy watek :) sentymemt z czasow ciazy z synem.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej hej już chyba opuściłas wątek starań 2018 :-)? Kiedy masz do lekarza? Jak płomienia dalej je masz?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam taką nadzieję bo dopiero wtedy chyba bardziej się uspokoje bo póki co staram się o tym nie myśleć ale jakieś obawy zawsze są bo wiadomo że pierwsze tygodnie ciąży to wszystko może się zdarzyć dlatego też cieszymy się skromnie i czekamy z niecierpliwością na potwierdzenie od lekarza ze wszystko jest w porządku i w końcu będziemy mogli pochwalić;) się bliskim :-) U Ciebie też już pewnie będzie widać serduszko :-) ja to aż tak wrażliwą nie jestem na takie opowieści ale jak to przeczytałam to od razu łzy w oczy albo może to fakt że w ciąży jestem :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Może może :rolleyes:. Jutro się przejdę chyba na ta bete zobaczę jaka u mnie jest.
My to robimy prezent na święta :);)
 
reklama
Ja w listopadzie mam urodziny i myślę by wtedy zrobić niespodziankę wszystkim :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry