reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny może do was dołączę dzisiaj robiłam test jest jakiś tam cień tylko nikt tego nie widzi oprócz mnie[emoji853]
 
reklama
Hej dziewczyny może do was dołączę dzisiaj robiłam test jest jakiś tam cień tylko nikt tego nie widzi oprócz mnie[emoji853]
Hej! Rozgość się! A test powtórz poprostu. Testy moim zdaniem słabo wychodzą na poczatku. Więc trzymam kciuki żeby było dobrze [emoji110][emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej i ja dołączę do was. Termin @ mialam na 26, dziś słaba ale druga kreseczka widoczna więc po mały zaczynamy się cieszyć jednak z pewnym lekiem. Tak zupełnie będę się cieszyć jak już moje maleństwo się urodzi. Termin mam na 4 czerwca z objawów na razie ból piersi i dokucza mi bóle głowy. W poniedziałek umówiłam wizytę do lekarza na potwierdzenie ciąży. ŻYCZĘ NAM NUDNYCH 9 MIESIECY
 
Hej! Rozgość się! A test powtórz poprostu. Testy moim zdaniem słabo wychodzą na poczatku. Więc trzymam kciuki żeby było dobrze [emoji110][emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki tylko dość długi cykl miałam jak na mnie zawsze mam regularne a ten był długi 15 sierpnia miałam ostatnia @ a dzisiaj słaba kreska chyba owu mi się ostro przesunęła.
 
Dzięki tylko dość długi cykl miałam jak na mnie zawsze mam regularne a ten był długi 15 sierpnia miałam ostatnia @ a dzisiaj słaba kreska chyba owu mi się ostro przesunęła.
Całkiem możliwe. Jeśli możesz to dla pewności badanie bety hcg możesz zrobic. Ja tym razem zaczęłam właśnie od niej bo testy to naprawdę potrafią różnie wychodzić. A z krwi jest 100% pewne.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edzia ja w pierwszej ciąży poszłam na bete jeszcze przed spodziewanym okresem, wyszła mi chyba jakieś 50+ więc zrobiłam test, powinno już wykazać bo czułość mają od 25, a tam nic.
Córeczka ma 16 miesięcy więc spokojnie.
Każda ciąża inna. Ja czekając na ciąże w każdym cyklu miałam mnóstwo książkowych objawów. Jak zaszłam objawów zero. Teraz tak samo, jedynie czasami ćmi mnie w podbrzuszu i częściej chcę mi się siusiu. Oczywiście bety nie robię więc nie wiem czy ciąża rozwija się prawidłowo..
Ale w pierwszej bardzo dużo się stresowałam o wszystko.. teraz mam małego nerwusa, który dał nam ostro popalić w pierwszych 8 miesiącach swojego życia :O W dodatku całą noc przespała dopiero w swój roczek :)
 
Całkiem możliwe. Jeśli możesz to dla pewności badanie bety hcg możesz zrobic. Ja tym razem zaczęłam właśnie od niej bo testy to naprawdę potrafią różnie wychodzić. A z krwi jest 100% pewne.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Robiłam wczoraj ale gdzieś wyniku niema wogole na internecie masakra od wczoraj czekam na wynik bety.
 
No betę mam ładną, więc odrobinę mniej się stresuję ;) A w nocy śniło mi się, że przestały mnie boleć piersi, więc noc praktycznie nieprzespana, bo sen był tak realistyczny że co chwilę się budziłam żeby sprawdzić czy to prawda :p
Widzę, że praktycznie wszystkie jesteście lepiej przygotowane, bo ja nawet jeszcze terminu wizyty nie mam... Ale już zbieram się w sibie żeby ustalić :D
 
Hej ja będę miała pierwsze usg 19.10 [emoji6] już się nie mogę doczekać [emoji6] a dziewczyny informowałyście już rodzinę?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry