reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witam, póki co dość nieśmiało. W niedzielę na teście pojawila się wyraźna druga krecha, chociaż @ spodziewałam się 4dni później. Z chęcią się do Was przyłączę chociaż narazie spory strach- 18maja straciłam ciążę w 7tc. Z tego co widzę wiecej jest tu takich osób no ale przecież teraz musi być dobrze?
 
reklama
Ja miałam zabieg w 10tc pustego jaja.. To podobnie obie jesteśmy po poronieniu. Macie dziewczyny jakieś dziwne bóle brzucha? Biodra mnie bola i spojenie lonowe. Nabardziej się nasila po spacerze z mala. Chyba muszę odpuścić długie spacery. A może to normalne? W pierwszej ciąży miałam bóle brzucha ale nie wiem czy takie. W drugiej nic a nic nie bolało. A teraz jakieś dziwne boleści co chwilę.
 
@ewa66 Mnie boli jak ma @ i czasem jajnik tak nagle zakuje. Ciężko stwierdzić czy ból jest normalny ale może faktycznie odpuść długie spacery.
 
@ewa66 mnie bolało tylko przy zagnieżdżaniu i dwa dni przed pozytywnym testem. Od tego czasu narazie nic. Chociaż jak dźwignęła z przyzwyczajenia to chwile zabolało. Ale już się pilnuje i jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O, w końcu mamy ruch w interesie ;)
Ja z dolegliwości też mam przeogromny ból piersi, ale nie ukrywam, że sama kilka(naście) razy dziennie sprawdzam, czy nadal jest, bo jest to u mnie praktycznie jedyny objaw ciąży ... Chociaż jak tak piszecie to raz na czas zdarza mi się też taki dziwny ból w podbrzuszu, czasem ciągnięcie, ukłucie - ale to rzadko, za to piersi non stop :D Zupełnie nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży (8 lat temu), więc czuję się jak świeżynka ;)
 
Hej dziewczyny! Ja nie będę pewnie miała tak dużo czasu na forum jak w pierwszej ciąży, może w grudniu coś się zmieni jak będę miała lepszy telefon i będę mogła logować się z niego.
Na czerwcówkach 2016 nie było tylu dziewczyn z problemami z zajściem w ciąże, strasznie mi przykro, że tak długo musiałyście walczyć o maluszka..
Ta ciąża to dla nas niespodzianka. Chcieliśmy 3 lata różnicy między dziećmi bo pierwszą ciążę miałam zagrożoną, teraz z 16 miesięcznym dzieckiem, mężem pracującym za granicą nie wiem jak dam sobie radę jeżeli problemy się powtórzą :(
Pierwsza ciąża bezobjawowo.. Teraz przytyłam w tyłku :p, i czuję zmęczenie..
A dzisiaj moja córa sobie biega bez drzemki.. Dała by mi troszkę tej energii :)
O 19 jadę na oddział do mojego ginekologa po wyznaczenie terminu wizyty.
Zastanawiam się też czy w ciążę nie zaszłam już w poprzednim cyklu.. Bo w tym nie widziałam dni płodnych, a poprzedni okres trwał krócej niż zazwyczaj.
Matko.. w poprzedniej ciąży miałam tyle czasu żeby siedzieć na forum, czytać artykuły, szykować wyprawkę, robić badania bety, czy progesteronu.., wiedziałam już wcześniej z którego jajnika jest jajeczko i, że będę mamą dziewczynki :)
Teraz to jakaś karuzela! Ale jestem z wami!
Mam nadzieję, że przeniesiemy się w końcu na fb bo tam będę na pewno z Wami na bierząco
Trzymajcie się! Buziaki :*
 
Ja zaczynam czuć piersi ale delikatnie. Co najważniejsze to odrzucilo mnie od słodyczy [emoji4] pochlanialam duże ilości a teraz nie mam ochoty . Pewnie będę pod kontrolą diabetologa bo mam podwyższony cukier na czczo. Także łatwiej zniosę dietę.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję i życzę spokojnego czasu oczekiwania. Też mam nadzieję, że dołączę :)

@Ladyred - powodzenia! Ja testuję za 6 dni :) Wpadnij do nas do Staraczek 2017.
 
Ja zaczynam czuć piersi ale delikatnie. Co najważniejsze to odrzucilo mnie od słodyczy [emoji4] pochlanialam duże ilości a teraz nie mam ochoty . Pewnie będę pod kontrolą diabetologa bo mam podwyższony cukier na czczo. Także łatwiej zniosę dietę.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie problem z cukrem od początku właściwie. Już zaczęłam kontrolować wyniki i jestem na delikatnej diecie.
 
reklama
Aga_agi, Anabela82 - witam w klubie! W sumie jako tako nie mam nietolerancji glukozy ani cukrzycy, ale w poprzedniej ciąży miałam okropne hipoglikemie, więc i teraz już zaczęłam wdrażać jedzenie małymi porcjami, ale praktycznie przez cały dzień :) Za tydzień ma mi dojść glukometr i zacznie się zabawa w pilnowanie cukrów 8-)
 
Do góry