reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Cześć dziewczyny ! Mieszkam w uk i jesyem właśnie po pierwszym refundowanym ivf. 7dpt 5dniwego zarodka zobaczyłam upragnione dwie kreski :) beta 8dpt (13dpo) była 77 a 72h później (16dpo) beta 273 ;) progesteron badałam przy pierwszym badaniu hcg wynik był 24,5 nmol/l ;) termin porodu na 2 czerwca :) jutro i w piątek powtarzam hcg dla kliniki wiec będę wiedzieć czy dobrze się wsuzysko rozwija ! Trzymajcie kciuki! Wizytę serduszkową mam 13.10 o 13 ;) oby te 13stki przyniosły szczęście !
1506459026-aaaaaa.jpeg

To moj pierwszy test z czwartku ;)
1506459077-aaaaaa.jpeg

Ten z niedzieli.
1506459091-aaaaaa.jpeg

A to z wczorajszej wieczorem - siusiu produkowane na szybko ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
queen_b serdecznie gratulacje! Dlugo sie staraliscie zanim przystapiliscie do ivf? Jakie mieliscie wskazania jesli mozna zapytac?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
queen_b serdecznie gratulacje! Dlugo sie staraliscie zanim przystapiliscie do ivf? Jakie mieliscie wskazania jesli mozna zapytac?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

3 lata. Wskazania mała ilość nasienia i morfologia 1%. Mieliśmy ICSI. Mieliśmy szczęście bo jako jedno z ostatnim załapaliśmy się na refundację. Od września cambridgeshire przestało finansować ivf ;/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym żeby nam się wszystkim udało. Ja narazie coś ostrożnie do tego podchodzę... Objawy ciąży już są. Obu warto było cierpieć. Niedosc że problem z zajściem to jeszcze potem z utrzymaniem a potem żeby urodzić i czasie... Ja niestety mam wczesniaka z waga 1920g Boję się żeby to się nie powtorzylo. Byłam na grupie lipcowki 2014 i niestety urodziłam jako pierwsza z dziewczyn.
 
Gratulację dziewczyny! Strasznie chciałabym do Was już dołączyć... pół roku starań, i mam przeczucie, że chyba się udało, chociaż testować się będę za 5 dni, ale tak jakoś takie przeczucie jest. Przy dwójce dzieci udało się za pierwszym razem, teraz coś ciężej. Kiedy miałyście pierwsze objawy? Czy przed dniem spodziewanego okresu oprócz piersi coś czułyście? Buziaki!
 
Cześć! Gratuluję wszystkim i życzę spokojnej ciazy. Termin wypada mi na 31.05/02.06 zależy jak liczyć. Pierwsza bete robiłam 11dpo i było to 5 dni przed@. Wyszła 21. To było w zeszły poniedziałek. Wczoraj było 546. Więc rośnie książkowo [emoji4] i oby tak zostało. Mam już synka 8 lat i w zeszłym roku o tej samej porze też byłam w ciąży. Niestety serduszko przesłali bic. W marcu biochemiczne chyba bo beta była najpierw 13 co wskazuje na ciążę a potem spadła do 11. Cykle wspomagane i z monitoringiem. W lipcu drożność jajowodow. No i są upragnione dwie kreski [emoji106] Z objawów przed @ to miałam klucie jajników i bóle jak na okres ale ponad tydzień wcześniej co mi się nie zdarzało więc postanowiłam zbadać bete. I okazało się że to właśnie dzidzia się tworzy.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z objawów to co mnie zaskoczyło to bezsenność w nocy [emoji57] masakra jakaś , w pierwszej ciąży to spałam jak kamień a teraz nie umiem [emoji21] No i tkliwości w piersiach, po tym w sumie się zorientowałam [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z objawów to co mnie zaskoczyło to bezsenność w nocy [emoji57] masakra jakaś , w pierwszej ciąży to spałam jak kamień a teraz nie umiem [emoji21] No i tkliwości w piersiach, po tym w sumie się zorientowałam [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oh mam to samo !! Nie robie sobie drzemek po południu żeby przespać noc, ale nawet jak zmęczona pójdę spać o 22 to o 5 rano pobudka i koniec spania ... poza tym nie mam żadnych objawów nawet piersi nie bola.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry