reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Położną zazwyczaj się ma tam, gdzie lekarza rodzinnego, ale można też wybrać inną, która ma kontrakt z nfz. Ja chce się zapisać tam, gdzie szkoła rodzenia, bo taki jest wymóg, żeby móc bezpłatnie korzystać ze szkoły rodzenia, to trzeba się zapisać u nich do położnej.
Dziewczyny, które zamierzają chodzić do szkoły rodzenia, zapisałyście się już? Na stronie szkoły gdzie ja chcę iść jest napisane, że najlepiej się zapisać przed 21 tyg. ciąży, więc chyba wybiorę się w tym tygodniu :)
W szkole do której będę chodzić też zapisy przyjmuja przed 21tc, zapisalam się w 20tc a pierwsze zajęcia będą najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (u mnie skończony 23tc wtedy). Z tego co pamiętam też jesteś z Lublina więc niewykluczone że mówimy o tej samej szkole ;)
 
reklama
Mam pytanko, do ten pory nie czuje zadnych ruchów malucha ale teraz leżąc sobie na brzuchu poczulam takie dziwne uczucie, tak jakby mnie ktos delikatnie od srodka dotykał.
Tak sie zastanawiam czy to może dzidzia sie melduje ze jej niewygodnie jak leze na brzuchu?
Jak to jest z tym lezeniem na brzuchu? Mozna czy nie?
Ja bardzo lubię lezeć tak np. oglądając tv lub czytając
Zasada jest taka, że możesz leżeć na brzuchu dopóki samej Ci wygodnie ;) Maluch jest głęboko wewnątrz i nie ma dla niego znaczenia jak leżysz.
 
W szkole do której będę chodzić też zapisy przyjmuja przed 21tc, zapisalam się w 20tc a pierwsze zajęcia będą najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (u mnie skończony 23tc wtedy). Z tego co pamiętam też jesteś z Lublina więc niewykluczone że mówimy o tej samej szkole ;)

Dziewczyny a jaką szkołę macie na mysli? Ja muszę się zapisać!
 
W Lublinie? Ja się zapisałam do tej na lotniczej nad biedronka. Chyba są trzy darmowe szkoły w Lublinie, tu mam najbliżej :)
Mówimy o tej samej ;) mi koleżanka mówiła, że w Aktywnej Mamie na Krasińskiego jest słabo i przebiosła się do Świdnika, to jedyne co wiem o szkołach w Lublinie. A z tego Agamed z Lotniczej kojarzę jedną położną, więc chyba tam pójdę, mimo że blisko nie mam ;)
 
reklama
Ja ogolnie nigdy na brzuchu nie leżę, ludzie się ze mnie śmieją że śpię jak trup. Potrafię całą noc tak przespać Ale pod koniec ciąży to za długo się nie da niestety. Szczerze mówiąc to ja bym się bała spać na brzuchu w ciąży nawet jakbym to lubiła. Nawet nie wiedziałam, że tak można. Ale ja się wystraszyłam nawet jak mi kot skoczył na brzuch. Może przesadzam.
 
Do góry