reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny :) ja tylko podczytuję niestety mam ogromny problem z pracodawcą. Pracodawca ma kilka punktów pracy (w trzech miastach) fizycznie każde nich odwiedza na zasadzie odebrania korespondencji. Mimo umówienia spotkania nie zjawia się na nim więc nie mam jak l4 dostarczyć osobiście. Ostatnie l4 wysłałam pocztą (polecony z potwierdzeniem odbioru) jednak teraz pracownicy zakazał odbierania takiego listu jesli będzie ode mnie czyli l4 do mnie wróci. Co zrobic? Czy ma prawo na cos takiego? Przeciez to swiadome utrudnianie

Ale jeśli ktoś w firmie jest kto może odebrać pocztę a tego nie zrobi to listonosz musi dać adnotacje z powodem nie odebrania listu. Ciekawe co napisze.

@Mecenasowa27 możesz w tym samym czasie zrobić inne badania.
 
reklama
Ja też już dostałam skierowanie na drugą toksoplazmoze (tylko na IgM) - wcześniej jej nie przechodziłam.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi też ginka Tomka na ostatnia wizytę jaką miałam w 19 tc kazała powtórzyć toxoplazmoze w klasie Igm pomimo, że wcześniejszy wynik toxo miałam ok. Zatem wychodzi na to, że to taki standard. Ja uważam, że b. dobrze niech lekarze trzymają rękę na pulsie.
 
@Just@yna Miałam IgG 0,1 (wynik ujemny poniżej 1,6; wątpliwy 1,6-2,9; dodatni powyżej 3,0) - przynajmniej w mojej przychodni są takie widełki :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A miałaś i gg wynik 0 czy jakiś na plusie?
Bo tam są takie przedzialy i ja bodajże mam ten trzeci...

W diagnostyce są takie normy:
< 1,0 niereaktywny
>= 1,0- <30 niejednoznaczny
>= 30,0 reaktywny

Jeśli przechodziłaś toxo to masz spokój, ja niestety też nie przechodziłam i w takim wypadku trzeba powatarzać IgM i liczyć, że jak dotąd nie miałam to teraz też się nie przypląta :/
 
Też mam taką nadzieję - trzeba być dobrej myśli :) w każdym razie mi ginekolog kazała myć dokładnie owoce, warzywa i ręce po zabawie z psem :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry