reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny ratunku!

Zapomniałam wyjąć mięso na obiad. Co można zrobić z makaronu i bez mięsa???

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Szpinak, dużo czosnku, jajeczko, może być trochę śmietany, sól, pieprz, do tego wrzucić ugotowany makaron, wymieszasz i masz super zdrową, pełną żelaza, zieloną breję [emoji16] Ja uwielbiam.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podsmażam sobie cebulkę ew z czosnkiem, i dolewa sos pomidorowy ja zwykle kupuję taki w kartoniku i go doprawiam jakoś do smaku, parówki kroję na mniejsze kawałki do sosu, daje trochę śmietany i gotowe ;) można serem posypać :)
Ja to zmodyfikuje. Zamiast sosu wezmę pomidory i zioła prowansalskie. Sobie i mężowi paroweczki, a synkowi bazylie. Nie jestem jeszcze gotowa na to by dać mu parówki [emoji16]

Dzięki [emoji8]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szpinak, dużo czosnku, jajeczko, może być trochę śmietany, sól, pieprz, do tego wrzucić ugotowany makaron, wymieszasz i masz super zdrową, pełną żelaza, zieloną breję [emoji16] Ja uwielbiam.

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też lubię i jeszcze z parmezanem [emoji39]

Ale jedliśmy 4 dni temu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie w temacie chust skoro został poruszony - co o nich sądzicie? KikaRika poleca, ale słyszałam na ich temat również niepochebne opinie. Osobiście nigdy nie miałam z nimi styczności, spodziewamy się pierwszego maluszka [emoji4]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzi Ci i chusty z Lidla czy ogólnie?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziś zupa ratunkowa, rosół. Jak to nie pomoże, to już nic [emoji26]
1517232454-1c9a344c62ca33db-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za odpowiedź [emoji3] tak właśnie sobie wyobrażam, że to musi być super wygodne ze względu właśnie na wolne ręce i bliskość maluszka, ale z tylu głowy mam te opinie o złym wpływie chusty na kręgosłup dziecka. Masz jednak informację z pierwszej ręki, to wypada zawierzyć [emoji2] Strasznie mnie te chusty kuszą [emoji2]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwsze słyszę o złym wpływie noszenia w chuście na kręgosłup...
Nosidła owszem, jeśli jest źle to może zrobić więcej szkody niż pożytku, a większość jednak jest kiepskiej jakości, przeważnie dzieci mają nóżki za blisko siebie, a powinny mieć w pozycji żabki, bo to ważne dla bioderek...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tu pojawiają się wszystkie przepowiednie, że "drugie dziecko jest zupełnie inne od pierwszego" co mnie PRZERAŻA! ;) Oby moja brzuszkowa lokatorka poszła w ślady braciszka!

Zna dwa przypadki, kt nie potwierdzają tej teorii.. Jedna znajoma ma 2ke bardzo żywiołowych dzieci a druga bardzo spokojnych...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsze słyszę o złym wpływie noszenia w chuście na kręgosłup...
Nosidła owszem, jeśli jest źle to może zrobić więcej szkody niż pożytku, a większość jednak jest kiepskiej jakości, przeważnie dzieci mają nóżki za blisko siebie, a powinny mieć w pozycji żabki, bo to ważne dla bioderek...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za poradę :) Ja jestem początkująca w temacie dzieciaczków i wszystkiego co się z nimi wiąże, takie zasłyszane wcześniej od przyjaciółek czy sióstr informacje nie znalazły usystematyzowania w mojej głowie, bo temat do tej pory mnie tak nie pochłaniał jak teraz kiedy spodziewam się własnego maluszka :)
 
reklama
Dzięki za poradę :) Ja jestem początkująca w temacie dzieciaczków i wszystkiego co się z nimi wiąże, takie zasłyszane wcześniej od przyjaciółek czy sióstr informacje nie znalazły usystematyzowania w mojej głowie, bo temat do tej pory mnie tak nie pochłaniał jak teraz kiedy spodziewam się własnego maluszka :)
Najlepiej poszukać u siebie w mieście jakąś osobę chustującą, albo doradcę chustowego, wtedy wszystko pokaże, wyjaśni itd. Bo z filmików nie radzę się uczyć, lepiej jak ktoś pokaże..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry