reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@Jasmina88 ja dokupuje jedynie dostawke do wózka dla starszaka chce dokupić on już i tak wiecznie sam na nogach chodzi. A jak byśmy wszyscy gdzieś jechali to e razie czego mam spacerowke dla niego. Bo kupowanie podwójnego nie ma sensu bo on nie chce siedzieć w wózku

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam juz stare dzieci :p więc musze wózek kombinować na nowo. Miedzy moimi jest różnica ponad dwa lata i mały chodził obok ( jesli akurat nie uciekał) ciężko było ale jakoś dałam rade. Podwójny wózek to na pewno ułatwienie. Myślałam kiedys o tym podeście z kółeczkami który się doczepia ale kasy było szkoda a mój uciekinier i tak by z tego zwiewał. Chustę mam. Ale nie nosiłam dużo bo zazwyczaj było mi za ciepło. Nie jest zbyt przewiewna (z womaru). Może teraz się uda we wrześniu jak juz będzie chłodniej.
 
Moja siostra ma 2 lata różnicy k kupiła wózek bliźniaczy i sobie chwaliła..
Wszystko zależy od dziecka, bo jedne 2 latki nie chcą w wózku już siedzieć a inne 3 latki będą wolały jechać niż iść..
Do tego dochodzi czasem zazdrość o to młodsze rodzeństwo, czemu on może jechać a ja nie...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie u nas chusta chyba by nie była dobrym rozwiązaniem. Mamy ogród, więc jak coś to wozek, do sklepu też tylko wózkiem, bo blisko nie ma. Poza tym mi zawsze jest gorąco, a z chusta i dzieciątkiem chyba bym się ugotowała :p

Dziewczyny trzymajcie mocno kciuki w sobotę, bo będę miała USG. Trochę się martwie czy wszystko będzie dobrze zamiast się cieszyć :(
No i może w końcu poznamy płeć. Bardzo bym chciała synka i boję się, że będę rozczarowana jeśli będzie córcia... :oops::(
 
Mój młody ma 6 lat a do dzisiaj spanie to nie jego bajka ;) Zresztą ja za dzieciaka byłam taka sama.
Jak był mały to 5 rano to była norma, teraz troszkę więcej śpi, ale to przez to, że do przedszkola go obudzić to chwilę trzeba mu dać :) Ale wstaje w sobotę po 7 max (wtedy może)
Dzisiaj calą noc dusil go kaszel, nie spaliśmy do 2 w nocy. Stwierdziłam, że rano nie będę go zrywać i zostaliśmy w domu. To jest ta wygoda bycia na l4 nie muszę wstawać kombinować, gdzie mam go podrzucić na kilka godzin :)
 
Witajcie po weekendzie :) u nas ferie a mój psiak obudził mi syna przed 8 :/ podczytuje Was na bieżąco ale z czasem u mnie kiepsko.
Co do chust to się nie wypowiem bo nie miałam ( nie wiem nawet czy 9 lat temu były już?)
Widzę że grono mam, które czekają na trzecie dziecko się powiększa, fajnie :)
Uciekam odgruzowac dom po weekendzie...
Miłego dnia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie u nas chusta chyba by nie była dobrym rozwiązaniem. Mamy ogród, więc jak coś to wozek, do sklepu też tylko wózkiem, bo blisko nie ma. Poza tym mi zawsze jest gorąco, a z chusta i dzieciątkiem chyba bym się ugotowała [emoji14]

Dziewczyny trzymajcie mocno kciuki w sobotę, bo będę miała USG. Trochę się martwie czy wszystko będzie dobrze zamiast się cieszyć :(
No i może w końcu poznamy płeć. Bardzo bym chciała synka i boję się, że będę rozczarowana jeśli będzie córcia... :oops::(
Ja tez bylam strasznie rozczarowana jak dowiedzialam sie ze bedzie dziewczynka i nie umialam sobie rpzez pierwszy tydzien poradzic z ta myślą. A teraz cieszę sie bardzo:) mysle ze to tylko kwestia nastawienia i po jakims czasie na pewno bedziesz sie cieszyc :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
doczytałam :) dziewczyny dajecie po produkcji..
ja pamiętam że obkurczanie macicy po cc najbardziej mi dokuczał podczas karmienia..
witaj nixie u mnie wiek starszaków taki sam jak u Ciebie :p tylko 2 chłopaków i czekamy na 3 :)
ja dziś jakaś mega zmęczona jestem :( śnieg stopniał i nastrój też sie popsuł ..
Czytam że ćwiczycie w ciąży ? ja się ciągle zastanawiam.. ale boję się żeby sobie nie zaszkodzić tymi ćwiczeniami czy konsultowałyście ćwiczenia z gin i ona/on dał zielone światło ??
podeslijcie jakieś linki chętnie zerknę na te ćwiczenia ( przeraża mnie trochę ta waga po ciąży.. i że po cc nie zrzucę za szybko balastu..
 
reklama
Jeśli chodzi o chusty to wybieram się na kurs u nas w mieście (nie są to duże pieniądze, a my z mężem jesteśmy zieloni w tym temacie :)
Z tego, co się orientuję to lepiej wybrać się jak będzie jeszcze brzuch niewielki, żeby było łatwiej wiązać, więc muszę się pospieszyc :)
Ja w weekend najadlam się trochę strachu, ponieważ podczas sprzątania uderzyłam głową w róg szafki.. Polało się sporo krwi, mąż już myślał, że pojedziemy do szpitala szyć.. Koniec końców okazało się, że ranka jest niewielka :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry