reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A mnie trzeci dzień pobolewa podbrzusze jak przy okresie i promieniuje na plecy :( bierzecie no-spe na to bo ja jeszcze nie próbowałam ? Chyba zadzwonię do ginekologa...
 
reklama
Ja codziennie stoję praktycznie non stop w jednym miejscu przez 8h no cóż ale taka praca. Czasami jak jest możliwość by usiąść to pracuje na siedząco.
Kiedyś ciężko było w kościele wystac 1h a teraz już od 4 lat taka praca stojąca przez 8h.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Uważaj kochana nie schylaj sie tylko często i najlepiej pod noś z pozycji kucajacej. Ja pracowalam za barem dużo się schylalam z racji nisko polozonych pojemnikow i na bawiłam sie krwiaka

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie trzeci dzień pobolewa podbrzusze jak przy okresie i promieniuje na plecy :( bierzecie no-spe na to bo ja jeszcze nie próbowałam ? Chyba zadzwonię do ginekologa...
Kochana ja brałam tą słabszą nospe 2 razy dziennie jak mnie bolało. Lekarz mi zalecił max 3 razy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) ja miałam om 29.08 to będziemy na tym samym etapie :) 19.10 mam zamiar wybrać się na pierwsze usg :)
Ja również 19 wybieram się na usg na 15 jestem umówiona a ostatnia @podobnie jak u Ciebie bo 28.08
Daj znać jak już będziesz, po usg.
Mnie ciągle męczą mdłości, dziś mam smaku na kapusniak więc od rana zrobiłam zakupy i zaraz biorę się za gotowanie mam nadzieję tylko że przy górach nie zasnę bo cały czas senna jestem.
Gratulacje dla nowych mam.
 
Cześć Dziewczyny! Nie odzywalam się już trochę bo jakoś nie mam nastroju [emoji17] jutro moja wizyta ostatniej szansy. Tak bardzo bym chciała żeby dzidzia się pokazała i już dobrze się rozwijała.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bez urazy nie będe pisała ników bo czytałam na tel a odpisać weszłam na kompa.
Kochane wiecie jaki jest sekret nie przytycia 30kg w ciąży walczyć z zachciankami. Ja w pierwszej ciąży jak siadalam jeść to jak mi coś weszło w smak to np. 5 kanapek i dalej głód morderca dlatego jadłam coś na co nie mialam ochoty i apetyt mijał i przytyłam jedynie 18 kg przy wadze początkowej 67kg.
Co do cc po cc to nie jest to przymus. Moja siostra pierwsze przez cesarskie bo spadki tętna były a córe urodziła sn z astysta męża który zemdlał :)
I kilka porad z mojej apteczki:
Na zgage mleko ( mnie to uratowało)
ból brzucha zapytajcie lekarza nie lekceważcie ja zlekcewarzyłam pierwsze obiawy pożniej sie okazało że ciąża zagrożona mało brakowało a bym poroniła, ostałam nospe forte ( to samo co nospa max ale na recepte) 2 razy dziennie plus duphaston. ale jak was boli to połóżcie się odpocznijcie i nie masujcie brzucha (taka porade dostałam od położnej) bo niby można zaszkodzić sobie ale nie wiem czemu albo nie pamietam.
bóle głowy melisa pomaga ale naturalna bez dodatków. \
poroblemy trawienne siemie lniane i dużo wody

CHyba wszytko :)
jA wizyte mam w sobote już tutptam nóżkami by isc. według kalkulatora apki w komórce moja kizia mizia ma 6tc 2 dni i niby mierzy 4mm ciekawe co będzie na usg .

Ps zapomniałam Kochane bez objawówki ZAZDROSZE WAM. nie martwcie się Brak objawów to fajna sprawa ja w pierwszej ciąży nie miałam ich i byłam zadowolona. jedynie co mi mówiło ze jestemw ciąży to pobolewania powiekszającej się macicy a poźniej ruchy Franuszki i zgaga :)
I fajna rada o ile do niej ktoś dojdzie .

ZAKAZ !!!!!!!!! spania z rękoma nad głową ( też kocham tak sapć) macica się powiększa więc jej więzadła które ja podtrzymują też mają mega dużo pracy i spanie w ten sposób tylko je dodatkowo naciąga. I to może też powodowac ból tylko że po bokach brzusza :)
no to koniec wypocin sory za te mądrości ale pisze co wiem :D
 

Załączniki

  • 2017-10-16 10.54.52.png
    2017-10-16 10.54.52.png
    95 KB · Wyświetleń: 130
reklama
Do góry