reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
poddaje sie..........nie dam rady was przeczytac skonczyłam na tym ze komuś rąbło w plecach:p


Napisze co u mnie 6t2d z wyliczen kalkulatora lekarza ogólnego mam na zatydzien w piatek. Pewnie wysle mnie do poloznej. I okresli mniej wiecej co robić dalej i cego sie spodziewac ze strony poloznej itp.

Objawy zaczynaja powoli zapachy dochodzic zgaga wieczorami i wstret do wieczornego jedzenia a jak juz zjem to mam wstret jak o tym omysle cycki wielkie i bolą
U mnie tyle:p
 
Syn ma zapalenie krtani , a mnie coś gardło pobolewa , obym soe nie zaraziła ...

Na żołądek herbata z rumianku dobra , przynajmniej na mnie działa

:happy:
 
Kasiaa12 - nie jest to oczywiste, że po cc musi być kolejne cc! Z powodzeniem rodzą u nas pacjentki po cięciach - to tylko zależy czy pacjentka chce :) Jeśli np. wskazaniem do cc była miednica kostna ścieśniona to to wskazanie nie ustępuje przy kolejnych ciążach i ta pacjentka zawsze będzie miała cięcia, ale jeśli wskazaniem były np. wahania tętna płodu czy brak postępu porodu to spokojnie można próbować rodzić :) Oczywiście każdą sytuację ocenia indywidualnie lekarz prowadzący :)
 
reklama
Do góry