reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie rogal pomógł na ból w dolnym odcinku krzyża który mnie budził ze snu, czy pomoże Ci w bólu miednicy to nie wiem ale i tak wydaje mi się ze warto go kupić.

To ja myślałam że mam dużo zdjęć od czasu jak poznałam męża ale chyba Cię nie pobije :-) my z naszego wesela i ślubu mamy ponad 3 tyś zdjęć bo robili je nasi znajomi fotografowie więc wszystkie jakie zrobili nam dali więc jest w czym wybierać :-)
Ja też chodzę swoim tempem,nie spieszę się. Stanie w kolejkach w sklepach to dla mnie też masakra. Jak się rozgadam to zadyszka murowana ale nie wiem czy to normalne że nawet jak coś chwilę w domu porobie, usiade odpocząć i cały czas ciężko mi się oddych. Czasami nawet jak siedzimy z mężem wieczorem przed tv to czuje ze mam ciężki oddech :(
 
reklama
To by było straszne jakbysmy musiały się pilnować cała noc żeby spać na lewym boku...I tak przecież budzę się przy prawie każdej zamianie pozycji a to woda, a to siku...śpię jak mi i malutkiej wygodnie [emoji7]
Co do zmęczenia to ja zadyszke też miewalam jak się rozgadalam za dużo [emoji12] A teraz już w miarę ok fakt nie wchodzę tak szybko po schodach bo już wiem że lepiej pomału żeby później nie sapac...idę też wolniej szczegolnie teraz jak tak ślisko [emoji16] babuszki mnie mijają a ja sobie idę swoim tempem[emoji12]

Wyobraź sobie ze cały ostatni trymestr musialam tak spać, bo skurcze miałam :) mega bolał brzuch w innej pozycji, to było straszne reka bolala, cały bok. Spalam 2-3 h w nocy.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też bym wolała wątek zamknięty, chociaż nie jestem tu aż tak aktywna.. Ale starannie czytam, gorzej z czasem żeby coś mądrego odpisać, a jeśli mam kilka stron do nadrobienia to ciężko się odnieść.. Co do zmęczenia to i u mnie jest częste.. Mogłabym więcej spać aniżeli coś robić, dzieci bardzo mnie męczą.. Syn to taki żywiołowy.. Nie nadążam :p Co do fotelika to też nie wiedziałam, że po 5 latach już nie powinien służyć.. Myślałam, że ten od 9 kg po córce odziedziczy następna, ale wychodzi na to że nie powinna
 
Co do imienia to my ni y mamy, ale czasem jeszcze się zastanawiam czy tak zostanie. Mąż nie chce zmieniac, bo żadne typu Wiktoria itd mu się nie podobają, ja bym chciała poprostu krótkie imię :) raczej tradycyjne
 
Wyobraź sobie ze cały ostatni trymestr musialam tak spać, bo skurcze miałam :) mega bolał brzuch w innej pozycji, to było straszne reka bolala, cały bok. Spalam 2-3 h w nocy.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam to samo, rano wszystko zdretwiale.. Teraz też powoli tak mi się brzuch stawia, że nie idzie :/
 
Moje samopoczucie o wiele lepsze, bo jem i nie mam mdłości [emoji5] apetyt wrócił i to za dwoje. Kregoslup daje mi popalić, wczoraj myłam podłogi, a potem do łóżka szlam trzymając się ściany. Muszę moja poduszkę napompowac i siedzieć na niej jak odpoczywam. W nocy rogal mi pomaga z moimi plecami.

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ jestem szczęśliwa! Odwiedziłam dziś polskiego ginekologa, i ze mną i z maluszkiem wszystko książkowo, mała (bo potwierdziło się że będzie dziewczynka) ma aż 380g i 27 centymetrów, lekarz stwierdził że 'kawał baby' [emoji23] Także już nie panikuję, zaczynam kupować wyprawkę i w końcu cieszyć się ciążą w 100 procentach. A co do imienia, od początku miała być Inga, więc już pewnie tak zostanie [emoji4]
1516809404-cb229833452556c3-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleście dzis poszalały z tymi wpisami [emoji3] jutro kontrolna wizyta u gina a w piątek upragnione połówkowe. Wczoraj poznałam moja położna, posłuchałyśmy bicia serduszka i wydaje sie byc spoko babka.
Co do zmęczenia to zależy, nieraz jest tak ze mam energię i siłę na sprzątanie itd. A czasami to cieżko mi wstać z łóżka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ależ jestem szczęśliwa! Odwiedziłam dziś polskiego ginekologa, i ze mną i z maluszkiem wszystko książkowo, mała (bo potwierdziło się że będzie dziewczynka) ma aż 380g i 27 centymetrów, lekarz stwierdził że 'kawał baby' [emoji23] Także już nie panikuję, zaczynam kupować wyprawkę i w końcu cieszyć się ciążą w 100 procentach. A co do imienia, od początku miała być Inga, więc już pewnie tak zostanie [emoji4]
1516809404-cb229833452556c3-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje śliczne zdjęcie. Który tydzień u Ciebie? U mnie na prenatalnych był 21+1 wg om i tez lekarz mówił że duży chłopak bo waga 475 ale nie wiem ile cm


Dziewczyny co na zgaga? Czego unikać by jej nie mieć?
 
reklama
Gratulacje śliczne zdjęcie. Który tydzień u Ciebie? U mnie na prenatalnych był 21+1 wg om i tez lekarz mówił że duży chłopak bo waga 475 ale nie wiem ile cm


Dziewczyny co na zgaga? Czego unikać by jej nie mieć?
Ja też nie wiem ile Natka ma cm
☹️ ale może na wizycie u mojego giną się dowiem.
Jak byłam w szpitalu dziewczyna narzekała na zgage i jej lekarz na obchodzi powiedział że może brac rennie. Mnie czasem chwyta zgaga po kwaśnym, albo ostrym a czasem nie wiem po czym [emoji39]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry