reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A u nas dziś na akademii z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka okazało się, że Staż pochwalił się w klasie, że będzie miał rodzeństwo - pytam go więc: podobno powiedziałeś dzieciom, że będziesz miał siostrzyczkę? (podekscytowana, bo raczej nie jest zadowolony, a tu chwalenie się! :D) Na co On:
"Nieprawda, tylko Kubie powiedziałem, że będę miał chłopaka! A jak okazało się że dziewczynka to już się nie chwalę!" ;)

@waniliowe.love - śliczne ubranka :)
 
reklama
A czy ktos się orientuje jak to obecnie wygląda z otwieraniem, dodawaniem/usuwaniem członków grupy zamkniętej? Kiedyś było tak, że listę trzeba było przesłać do administratora i to on dodawał lub usuwał. I wtedy to nie jest takie hop siup w kij piernąć ;) I pytanie - kto się zakwalifikuje do grupy zamkniętej, a kto nie? Jakie będą kryteria? ;)

I co będzie w grupie zamkniętej, a co tutaj?
Osobiście przerobiłam dwa sposoby:
- pierwszy - na Wątku otwartym pisało się o wszystkim i o niczym związanym z ciążą i prozą życia. Zamknięty przeznaczony był na zdjęcia, zwierzenia, tematy bardziej intymne. Jak ktoś miał jakiś problem rzucał słowo-klucz i wiedziałyśmy, że trzeba zajrzeć na zamknięty. Dzięki temu dołączały do nas ciągle nowe dziewczyny, wątek tętnił życiem bardzo długo.
- drugi - przeniesienie całej dyskusji do grupy zamkniętej. Wątek główny szybko opustoszał. Ponieważ w tamtym wątku otwartym nie udzielałam się zbyt często do grupy zamkniętej nie zostałam wpuszczona i później nie miałam żadnej możliwości zobaczyć co słychać u dziewczyn i dzieciaczków, skrobnąć coś raz na jakis czas :(
 
Też jestem za założeniem wątku zamkniętego :)
Ja już nie mogę się doczekać kiedy i ja będę mogła zacząć kupować ubranka - na razie wstrzymuje się do usg połówkowego za 2 tygodnie, żeby mieć już pewność co do płci :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
maxirocky to konto spam służące do reklamy. Bardzo kiepska forma zresztą. "Specjaliści" ds promocji powinni się wstydzić. Przepraszam, ale strasznie mnie to irytuje, takie podszywanie się :confused2: Właśnie dlatego dobrze byłoby przejść na zamknięty, w takiej czy innej formie :dry:
 
Dziewczyny właśnie wróciłam z rocznicowej randki [emoji23] (ślub braliśmy 13 sierpnia[emoji23]). Było cudownie [emoji7]
Piękny koncert, orkiestra i gościnnie śpiewała Justyna Steczkowska (may it be od Enyi [emoji173][emoji173][emoji173])
Padam na zbity ale jestem mega zadowolona [emoji7]

1516663369-8f4e18c294a8ea85-aaaaaa.jpeg

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Hej dziewczyny , ja jestem za wątkiem zamkniętym Ale to moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia jak to się robi hehe
Chyba warto by zrobić listę dziewczyn które chcą i przenieść się tam że wszystkim?
 
Cześć dziewczyny. Rzadko sie odzywam, bo pilnuję mojego małego syna i raczej stronię w tym czasie od internetu, ale dzisiaj wydarzyła się rzecz dla mnie niespodziewana i bardzo miła. Mianowicie miałam połówkowe usg i okazało sie, ze zamiast chłopaka noszę dziewczynkę. Lekarz wczesniej sie mylił. Takie niespodzianki to ja lubię :)
Także uważajcie z zakupami, bo jak sie okazuje, moze byc zupełnie inaczej ;))
U mnie tez na polowkowym okazało sie jednak ze dziewczynka :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć
Czy któraś miała styczność z wózkami Peg Perego?
Ciągnie mnie do tej firmy ;)
No i pierwsze zakupowe zachcianki spełnione!
Jest miś szumiś :)
Miłrgo dnia kochane
 
Do góry