reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Według mnie dodawanie tych dziewczyn,które są nie są dobrym pomysłem... dodać tylko te,które w miarę systematycznie się odzywają a nie raz na ruski rok. Tam ma każda z nas się udzielac bardziej prywatnie a nie chciałabym pisać jak będą osoby które nie piszą a tylko czytają bo wątek straci sens.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dzis równo półmetek :) w sumie szybko zleciało, teraz pewnie bedzie jeszcze szybciej. W piątek połówkowe, gościu w środku daje o sobie coraz mocniej znać. Po jakim czasie mniej więcej mój R powinien poczuć tez jakiś ruch pod ręka?
Miłego wtorku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jaki model wybrałaś? Też się zastanawiam pomiędzy adamexem a bebetto...

My mamy spacerówkę bebetto i na 1szy rzut oka ok, a jak mu się przyjrzeć to taka kiepska jakość..

Teraz prawdopodobnie kupimy Adamex bartella bo znajoma będzie sprzedawać na wiosnę, pojeździłem nim i jest super.
Obie firmy mają skrętne koła, ale ten Adamex ma porządna, stalową ramę, na 1szy rzut oka jest lepszej jakości..

A kiedyś u innej znajomej widziałam wózek 3w 1 bebetto to rama, koła były takie jak w naszej spacerówce, więc pewnie się nie różnią pod tym względem..
 
Mój mąż raz poczul ruchy małego ale wtedy faktycznie jak się połoŻyłam to maluch szalal jak nigdy, wtedy to był jakoś 20 tydzień wg om. Wczoraj jak się położyłam do łóżka to też trzy razy tak mocno się ruszyl ze pewnie by mój poczuł ale akurat był w salonie :-)

Lecę zawieźć mocz na posiew. Ciekawe jak długo będę czekać na wyniki. Swoją drogą jestem tez ciekawe jak one wyjdą gdy teraz w końcu pierwszy raz pobralam mocz do badania prawidłowo. Co prawda w nocy wstałam o 4 na siku A później po8 wzielam ten mocz do badania ale to i tak powinien być ok wg mamyginekolog.

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Uważam tak jak waniliowe...

Bo są pewnie osoby, kt odezwały się kilka, razy, mało się udzielają a tylko czytają, czyli nie wiemy nic za bardzo o nich, więc nie ma pewności czy są "prawdziwe", a już kilka przypadków tu miałyśmy takich...

Sposób 1 który Maćku przedstawiła wydaje się dobry, wtedy z upływem czasu będzie można dodawać nowe dziewczyny do zamkniętej grupy..
 
U mnie dzis równo półmetek :) w sumie szybko zleciało, teraz pewnie bedzie jeszcze szybciej. W piątek połówkowe, gościu w środku daje o sobie coraz mocniej znać. Po jakim czasie mniej więcej mój R powinien poczuć tez jakiś ruch pod ręka?
Miłego wtorku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zależy, bo moja córka była taka, że jak już wyraźnie kopała i było czuć, to jak ktoś inny, czyli np mąż czy mama moja, dali rękę na brzuch to przestawała wariować, choćby nie wiem jak była wcześniej aktywa.[emoji6]
Trwało to dość długo, więc mąż szybciej wodział jak mała fika niż poczuł..
 
U mnie dzis równo półmetek :) w sumie szybko zleciało, teraz pewnie bedzie jeszcze szybciej. W piątek połówkowe, gościu w środku daje o sobie coraz mocniej znać. Po jakim czasie mniej więcej mój R powinien poczuć tez jakiś ruch pod ręka?
Miłego wtorku!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie takie prawdziwe ruchy "kopniaki" pojawiły się właśnie na początku 20 tyg i już kilka dni później mąż mógł je poczuć przez skórę ;)
Też jestem za wątkiem zamkniętym, ale z racji że to moje pierwsze w życiu forum na którym jestem to nie mam pojęcia jak to się odbywa o_O
Wczoraj wieczorem przyszła moja pierwsza paczka z Dzidziusiowym zamówieniem, niby same "pierdółki" ale jaram się jak nie wiem :D ah te hormony...
IMG_20180122_173043-01.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20180122_173043-01.jpeg
    IMG_20180122_173043-01.jpeg
    91,9 KB · Wyświetleń: 408
reklama
Uważam tak jak waniliowe...

Bo są pewnie osoby, kt odezwały się kilka, razy, mało się udzielają a tylko czytają, czyli nie wiemy nic za bardzo o nich, więc nie ma pewności czy są "prawdziwe", a już kilka przypadków tu miałyśmy takich...

Sposób 1 który Maćku przedstawiła wydaje się dobry, wtedy z upływem czasu będzie można dodawać nowe dziewczyny do zamkniętej grupy..

Tylko zwrócić trzeba uwagę, że niektóre dziewczyny piszą, że nie mają czasu się odzywać i coś tam skrobną co u nich słychać.
Uważam, że jest lista utworzona czerwcowych mam, są tam nasze terminy i płeć i na tym bym bazowała. Większość z nas tam podała ww. info i myślę, że na tym powinniśmy bazować :)
 
Do góry