reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

H&M ma też fajne bluzki ciążowe w dwupakach. Niezbyt drogie i są dłuższe, wiec nadają się do legginsów. Ja chodzę głównie w legginsach lub sukienkach, chociaż dwie pary portek mam od przyjaciółki (z c&a). Po domu dresy niżej opuszczone. Jak mnie coś uciska, to się Igor buntuje i wypycha od środka to miejsce, raz go przycisnęłam blatem od biurka, bo zapominam, że mam większy obwód nagle...


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, jak u Was z kondycją? Ja dałam się wyciągnąć na długi spacer po lesie i padam z nóg [emoji23] Musiałam robić przystanki co chwilę żeby odsapnąć, mój wybranek był w szoku bo wie że nie lada że mnie piechur[emoji4] Ale warto było tak zdrowo wymarznąć, może uda się w końcu zasnąć bez problemów.

1516552046-a2abd6dae2c905ae-aaaaaa.jpeg

1516552057-2603ce14cd41272f-aaaaaa.jpeg

1516552069-9a681ec0c5d27296-aaaaaa.jpeg

1516552080-660486a08fe8ea30-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak u Was z kondycją? Ja dałam się wyciągnąć na długi spacer po lesie i padam z nóg [emoji23] Musiałam robić przystanki co chwilę żeby odsapnąć, mój wybranek był w szoku bo wie że nie lada że mnie piechur[emoji4] Ale warto było tak zdrowo wymarznąć, może uda się w końcu zasnąć bez problemów.

1516552046-a2abd6dae2c905ae-aaaaaa.jpeg

1516552057-2603ce14cd41272f-aaaaaa.jpeg

1516552069-9a681ec0c5d27296-aaaaaa.jpeg

1516552080-660486a08fe8ea30-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

Warto było się tak zmęczyć , piękne widoki:)

U mnie kondycja również słaba, gdzie zawsze byłam aktywna...teraz wejście na 4 piętro to wyzwanie he he
 
Warto było się tak zmęczyć , piękne widoki:)

U mnie kondycja również słaba, gdzie zawsze byłam aktywna...teraz wejście na 4 piętro to wyzwanie he he

Popieram - przepiękna zima i super zdjęcia!
U mnie niestety z kondycją też kiepsko. W domu wyjdę na górę i zejdę na dół i już sapię :/ Chciałam w przyszłym tygodniu zacząć chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży, ale nie wiem czy dam radę.. Tam oprócz ćwiczeń na piłkach, takich na mięśnie miednicy jest też trochę ćwiczeń na nogi i tu może być dla mnie problem. Ale zobaczymy... Wiem, że w 2 ciążach te ćwiczenia mi pomogły. Tzn. przytyłam tylko ok. 12-13 kg, dobrze się czułam i miałam szybkie porody sn :) Potem też w miarę szybko wracałam do swojej wagi. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie...
 
Ale masz super bluzkę! Chcę taką! :D
Ja też chodzę w ciuchach sprzed ciąży, choć brzuch coraz większy. Miałam takie luźniejsze jeansy i one są teraz "na styk". Myślę, że to ich ostatnie dni na moim tyłku ;) Oprócz tego tak jak dziewczyny pisały - leginsy i sukienki/ tuniki. Mam spodnie ciażowe z H&M z poprzedniej ciąży, ale takie materiałowe i cienkie, raczej na wiosnę, nie na zimę. I właśnie poluję na jeansy ciążowe w h&m..

Powiem Wam, że i tak mamy dobrze, bo jak nasze brzuchy będą mega wielkie, to wystarczy zaopatrzyć się w kilka letnich tunik/sukienek w zwykłym sklepie w rozmiarze np. 44 i da radę przetrwać. Ja tak robiłam wcześniej i kupowałam je w Carry albo Camaiue. Nie są drogie jak typowe sukienki ciążowe, a naprawdę są dobrej jakości. Moja koleżanka ma termin na luty i musiała zaopatrzyć się w zimową kurtkę odpowiednich rozmiarów, do tego trochę jej urosły stopy, więc musiała kupić nowe kozaki, o swetrach nie wspominając, bo przecież trzeba uważać, żeby nie zmarznąć... Jasne, że to wszystko można potem sprzedać, ale jednak najpierw trzeba wydać na to sporo $.
Reserved niedawno kupiona na promo, jest taka luźna z gumką na dole i jeszcze trochę w niej pochodze, a i po ciąży mi posłuży:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Dziewczyny, jak u Was z kondycją? Ja dałam się wyciągnąć na długi spacer po lesie i padam z nóg [emoji23] Musiałam robić przystanki co chwilę żeby odsapnąć, mój wybranek był w szoku bo wie że nie lada że mnie piechur[emoji4] Ale warto było tak zdrowo wymarznąć, może uda się w końcu zasnąć bez problemów.

1516552046-a2abd6dae2c905ae-aaaaaa.jpeg

1516552057-2603ce14cd41272f-aaaaaa.jpeg

1516552069-9a681ec0c5d27296-aaaaaa.jpeg

1516552080-660486a08fe8ea30-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
PRZEPIEKNIE [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Popieram - przepiękna zima i super zdjęcia!
U mnie niestety z kondycją też kiepsko. W domu wyjdę na górę i zejdę na dół i już sapię :/ Chciałam w przyszłym tygodniu zacząć chodzić na zajęcia dla kobiet w ciąży, ale nie wiem czy dam radę.. Tam oprócz ćwiczeń na piłkach, takich na mięśnie miednicy jest też trochę ćwiczeń na nogi i tu może być dla mnie problem. Ale zobaczymy... Wiem, że w 2 ciążach te ćwiczenia mi pomogły. Tzn. przytyłam tylko ok. 12-13 kg, dobrze się czułam i miałam szybkie porody sn :) Potem też w miarę szybko wracałam do swojej wagi. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie...
Ja ruszam od jutra- pon aquaaerobik i pływanie a w czw pilates, i wlasnie cw na kregoslup, miednice, wzmacniające i rozciągające. Te i te sa dla kobiet w ciąży wiec tam wiedzą na co możemy sobie pozwolić bo ja raczej z tych niecwiczacych:) i kontuzyjnych bo staw skokowy 5 razy skrecony, problemy z kręgosłupem i kolanem <26 letnia starka> [emoji23][emoji23][emoji23]
Edit: kurde basen od nast tyg
Bo jutro rocznicowy koncert z mężem w spodku [emoji7] na rocznice ślubu mu kupiłam i jutro jedziemyyyy [emoji173]
Mąż uwielbia Władcę a ja takie koncerty [emoji7] a moze tez wladce polubie, kto wie- jutro będzie 1 raz jak film zobaczę w całości[emoji23]
Kto nie słyszał o tym :
Ja sie jaram fest[emoji16][emoji16][emoji16]
9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry