reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ej śnił mi sie dzisiaj poród idealny-bylam w domu, skurcze, 15 min lajciku i mały był już ze mną [emoji23] pusty dom i dałam radę!
Ale chyba nie mam co liczyć na takie cudo co [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] haha

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Hej Wam :)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! :)

Dawno nie pisałam,ale systematycznie Was podczytuję. Nie mogę uporać się z tym wstrętnym przeziębieniem od ponad tygodnia :( Budzę się w nocy po 3-4 razy bo oddychać nie mogę, cały czas katar nie ustępuje, a do tego doszedł jeszcze ból gardła :( Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stanę na nogi bo dostaję świra już w domu.

A właśnie! Jako, że wczoraj pierwszy raz od wielu dni wyszłam na miasto i przyszło mi założyć coś innego niż luźne dresy/legginsy to okazało się, że wszystkie moje jeansy i normalne spodnie są za ciasne :errr:została mi jedna para :D I tu zwracam się z pytaniem do Was, co zaczęłyście nosić odkąd brzuszek się powiększył? Typowe ciążowe spodnie? Luźniejsze (rozmiar większe)? Czy po prostu właśnie dresy stały się wyjściowym ciuchem? :D
Chciałabym się wybrać w tym tygodniu na zakupy i liczę, że coś poradzicie. I czy miała któraś z Was spodnie ciążowe z H&M? Widziałam, że mają dość duży wybór.

Miłego dnia! :)


Ja mam spodnie ciążowe z H&M i jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę , bardzo wygodne....nie rozstaje się z nimi hihi
Polecam:)
 
To jest niemożliwe, ze dopiero teraz! Ja w takich spodniach chodze od...
1516519882-46999cc4bf3acb4c-aaaaaa.png

1516519887-a4b1ee800d6fd3b1-aaaaaa.jpeg

[emoji23][emoji23][emoji23] 29 listopad! A termin mam na 24.06 [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png


Hehehe :D No w sumie dość długo mieściłam się we własne ciuchy. Narzekałam jakiś czas temu, że mi brzuch powoli rośnie, a teraz tak strzelił nagle :) Niestety (w tym przypadku) ciuchy nosiłam obcisłe także teraz większość koszulek i bluzek podciąga mi się do góry no a spodni już nie jestem w stanie zapiąć :D

A co do tych spodni z H&M, one rosną razem z brzuszkiem? :)
 
Witajcie w niedzielę ! :)
Ja noszę nadal swoje rzeczy, tylko juz w spodnie się mieszczę bez paska :) Koszulki "wyjściowe" zawsze miałam luźne, więc są ok. Poza tym sukienki. Po domu noszę leginsy, albo spodnie od pidżamy :) W pierwszej ciąży nosiłam też swoje spodnie bez paska, koszulki, leginsy tylko bylo wygodniej zimą pod kurtką :)
Na wiosnę nie wiem, może tunika i leginsy. A może i kupię spodnie ciążowe. Mam jeszcze ze dwie pary spodni, które są za duże na mnie, więc może wiosną będą ok :)
Dzisiaj dzień babci, wyruszamy w odwiedziny do moich babć :)
 
Hehehe :D No w sumie dość długo mieściłam się we własne ciuchy. Narzekałam jakiś czas temu, że mi brzuch powoli rośnie, a teraz tak strzelił nagle :) Niestety (w tym przypadku) ciuchy nosiłam obcisłe także teraz większość koszulek i bluzek podciąga mi się do góry no a spodni już nie jestem w stanie zapiąć :D

A co do tych spodni z H&M, one rosną razem z brzuszkiem? :)
Tak, na początku beda duze, gumki znaczy sie bedzie za duzo, i jak brzuszek urośnie to ona sie naciaga
Ja też mam z hm i sie nie rozstaje:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Hej Wam :)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! :)

Dawno nie pisałam,ale systematycznie Was podczytuję. Nie mogę uporać się z tym wstrętnym przeziębieniem od ponad tygodnia :( Budzę się w nocy po 3-4 razy bo oddychać nie mogę, cały czas katar nie ustępuje, a do tego doszedł jeszcze ból gardła :( Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stanę na nogi bo dostaję świra już w domu.

A właśnie! Jako, że wczoraj pierwszy raz od wielu dni wyszłam na miasto i przyszło mi założyć coś innego niż luźne dresy/legginsy to okazało się, że wszystkie moje jeansy i normalne spodnie są za ciasne :errr:została mi jedna para :D I tu zwracam się z pytaniem do Was, co zaczęłyście nosić odkąd brzuszek się powiększył? Typowe ciążowe spodnie? Luźniejsze (rozmiar większe)? Czy po prostu właśnie dresy stały się wyjściowym ciuchem? :D
Chciałabym się wybrać w tym tygodniu na zakupy i liczę, że coś poradzicie. I czy miała któraś z Was spodnie ciążowe z H&M? Widziałam, że mają dość duży wybór.

Miłego dnia! :)
U mnie już dawno wszystkie spodnie rozmiar 36 poszły w odstawkę. Teraz noszę jegginsy/legginsy z bardzo wysokim stanem. Nie cierpię jak gumka wypada mi na środku brzucha, jest mi cholernie nie wygodnie, więc zaopatrzyłam się również w majty giganty [emoji2] Ostatnio u mnie hitem są ogrodniczki, dorwałam w New Yorkerze, nie są typowo ciążowe ale kupiłam rozmiar L i są boskie. Cieplutko, w sam raz na szwedzką zimę [emoji5]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehehe :D No w sumie dość długo mieściłam się we własne ciuchy. Narzekałam jakiś czas temu, że mi brzuch powoli rośnie, a teraz tak strzelił nagle :) Niestety (w tym przypadku) ciuchy nosiłam obcisłe także teraz większość koszulek i bluzek podciąga mi się do góry no a spodni już nie jestem w stanie zapiąć :D

A co do tych spodni z H&M, one rosną razem z brzuszkiem? :)
Ja mierzyłam fajne ogrodniczki z H&M na wyprzedaży kosztowały 60zl, nogawki miały zwężane, więc daj jej wyglądały, ale ostatecznie stwierdziłam że w leginsach wygodniej.[emoji12]
Poza tym mam 2 pary spodni typowo ciążowych, no i 2 na gumce, część z poprzedniej ciąży a jedne z tych ciążowych teraz kupiłam za jakieś 20zl..
Więc nie kupiłam tych ogrodniczek.
Po domu chodzę w leginsach ciążowych, kt mam z poprzedniej ciąży, a na wyjścia albo te jeansy ciążowe, albo sukienki.
A na szybkie wyjścia, do sklepu, czy koleżanki kilka domów obok to leginsy mam, kupiłam 2 pary ciążowe, zwykle i ocieplane.
 
Tak, na początku beda duze, gumki znaczy sie bedzie za duzo, i jak brzuszek urośnie to ona sie naciaga
Ja też mam z hm i sie nie rozstaje:)

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Aga te spodnie że zdjęcia z tą dużą gumką to h&m? Fajne są


Właśnie dziewczyny w 1szwj ciąży miałam spodnie jeansy, ale zwykle na gumce, jedne z Tesco a inne z c&a i też się sprawdzały na zmianę z ciążowymi..
 
U nas dziś biało w końcu, w tygodniu trochę straszyło śniegiem, ale zaraz topniał..

Jedziemy do teściów na obiad z okazji dnia babci i dziadka.

Miłego dnia i dużo zdrowia dla wszystkich.
 
reklama
Aga te spodnie że zdjęcia z tą dużą gumką to h&m? Fajne są


Właśnie dziewczyny w 1szwj ciąży miałam spodnie jeansy, ale zwykle na gumce, jedne z Tesco a inne z c&a i też się sprawdzały na zmianę z ciążowymi..
Tak hm
Ja mam tylko te 1 i chodze w nich non stop na zmiane z ta szara sukienka, wiecej nic nie mam [emoji23]
1516526193-a43e7d4d16d7913e-aaaaaa.jpeg

1516526200-c9e6a7a2e73fc63a-aaaaaa.jpeg

1516526209-2a580315f00a0026-aaaaaa.jpeg

1516526217-c94196eeefb1b0ae-aaaaaa.jpeg

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry