reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny kciuki za wizyty najbliższe!
Kiedy zakładamy wątek zamknięty? Jak wszystkie będą po połówkowych czy wcześniej?
a to by był nowy wątek, czy zamykamy ten istniejący? sorry, że tak dopytuję, ale na BB jestem nowa i nie wiem jak to tutaj działa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się kompletnie nie znam na tym jak wygląda sprawa z wątkiem zamkniętym...
Co do szczurów to super zwierzaki !miałam jako nastolatka [emoji7] faktycznie człowiek się przyzwyczaja a one tak szybko odchodzą

 
@optima nie ma co zaraz wyobrażać sobie historii rodem z TVN [emoji14] każdy zna swojego pupila i wie na ile może dziecku pozwolić. Synek na nia siadal teraz jak ma 2 lata to jakoś przestał. Ale jak jechaliśmy do moich rodziców oni mają yorka i shih tzu to na nie nigdy siąść nie próbował jedynie kładł się obok nich o rączka obejmował.

Co do zazdrości. Pamiętam jak wróciłam ze szpitala i Fscaria podchodzila do mnie jak miałam Ksawcia na kolanach i chciała go wachac i lizac to teściowa zaraz podbiegala do niej i odciagala że nie wolno jej... Jak mały leżał na macie a ta stawała nad nim i go obwachiwala to to samo... co ja się na nia na wyzuwalam żeby tak nie robiła bo ten pies w końcu zrobi się zazdrosny i dopiero wtedy będzie... Albo pies jadł a mały kolo niej siadl i tylko patrzył to teściowa leci po niego i mówi mu że nie wolno bo pies go ugryzie... Jak jej powiedziałam że pies nie ma prawa warknac na psa a co dopiero ugryźć to się na mnie obraziła.... Ja chciałam psa przyzwyczaić do małego to ta zawsze musiała coś wymyslac....


Ja dzisiaj miałam ochotę na lazanie na obiad [emoji14] dobra była :D

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, podrzućcie linki do stron/ blogów z tematyki dziecięcej, które podczytujecie.. Jak poczytałam o rozszerzaniu diety u dzieci na stronie, którą kiedyś podrzucałam, to zdałam sobie sprawę jak wiele się zmieniło od czasu, gdy moja 7-i pół latka była niemowlakiem... I stwierdziłam, że chyba muszę się trochę podszkolić :)
Ja znam jedynie mameginekolog i Hafije... No i jak wpadłam na strone Małgorzaty Jackowskiej to ją też zaczęłam czytać.

I chciałam dopytać o co chodzi z zamknięciem tematu, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, że ten wątek będzie zamknięty, a powstanie nowy? Jeśli tak, to dlaczego tak? :) Tu jest fajnie :)
 
Arica co do rozszerzenia diety to polecam Link do: Ala'Antkowe BLW.
A co do wątku zamkniętego to chodzi o to, że nikt z zewnątrz nie będzie mógł wchodzić, czytać, tylko osoby dodane do tego forum zamkniętego, bo tutaj każdy z zewnątrz może to robic
 
Witam wieczorkiem, już po badaniu :) Co oczywiście najważniejsze dzidzia rozwija się prawidłowo, wszystko w porządku z serduszkiem itp. Waży 409 g :) iiiiii na 80% jest dziewczynka :D Pan doktor mówi że całe badanie ma złożone nóżki, ale ani na chwilę nic innego się tam nie pokazało;) więc potwierdziłoby się to co mój lekarz podejrzewał. Teraz mamy imienną zagwozdkę z mężem, który bardzo szybko przestawił się że będzie córeczka tatusia choć wcześniej mówił że synuś synuś.... ;) Ogólnie z badania jestem zadowolona, bardzo miły lekarz, wydaje się dokładny mierzył, pokazywał , sprawdzał...
27018221_1724737164213794_627150098_o.jpg
27264904_1724737137547130_1719009239_o.jpg
 

Załączniki

  • 27018221_1724737164213794_627150098_o.jpg
    27018221_1724737164213794_627150098_o.jpg
    99,7 KB · Wyświetleń: 435
  • 27264904_1724737137547130_1719009239_o.jpg
    27264904_1724737137547130_1719009239_o.jpg
    144,1 KB · Wyświetleń: 466
reklama
Witam wieczorkiem, już po badaniu :) Co oczywiście najważniejsze dzidzia rozwija się prawidłowo, wszystko w porządku z serduszkiem itp. Waży 409 g :) iiiiii na 80% jest dziewczynka :D Pan doktor mówi że całe badanie ma złożone nóżki, ale ani na chwilę nic innego się tam nie pokazało;) więc potwierdziłoby się to co mój lekarz podejrzewał. Teraz mamy imienną zagwozdkę z mężem, który bardzo szybko przestawił się że będzie córeczka tatusia choć wcześniej mówił że synuś synuś.... ;) Ogólnie z badania jestem zadowolona, bardzo miły lekarz, wydaje się dokładny mierzył, pokazywał , sprawdzał...Zobacz załącznik 836127 Zobacz załącznik 836128

Super ! :) Gratuluję :)
Kolejna dziewczynka dołącza do czerwcówek.
 
Do góry