reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny, podrzućcie linki do stron/ blogów z tematyki dziecięcej, które podczytujecie.. Jak poczytałam o rozszerzaniu diety u dzieci na stronie, którą kiedyś podrzucałam, to zdałam sobie sprawę jak wiele się zmieniło od czasu, gdy moja 7-i pół latka była niemowlakiem... I stwierdziłam, że chyba muszę się trochę podszkolić :)
Ja znam jedynie mameginekolog i Hafije... No i jak wpadłam na strone Małgorzaty Jackowskiej to ją też zaczęłam czytać.

I chciałam dopytać o co chodzi z zamknięciem tematu, bo nie wiem, czy dobrze rozumiem, że ten wątek będzie zamknięty, a powstanie nowy? Jeśli tak, to dlaczego tak? :) Tu jest fajnie :)

Mam to samo odczucie ;) Teraz zupełnie inaczej niż 6 lat temu :) Będę musiała nową wiedzę nabyć
 
reklama
Mam pytanie czy któraś z tych co ma problemy z infekcjami w pochwie i brała już dwa różne leki i nie widać poprawy miała podane coś jeszcze czy lekarz wyslal na posiew?
Bo ja idę teraz w pt do gina i zastanawiam się bo chyba mi nie przeszło tzn jak zwykle nie czuję ale śluz z rana wydaje się nieprawidlowy
..czy nie powinien zrobić mi dokladniejszego badania niż tylko na miejscu pod mikroskopem?
Ja wiem że wiele kobiet potrafi mieć ten problem cała ciążę ale ja nie chcę co chwila faszerowac się jakimiś globulkami[emoji16]

 
Hej dziewczyny.

Ja dzisiaj byłam u taty. W końcu pozwolili wejść na pooperacyjną. O dziwo wyglądał jakby był w jakimś SPA, a nie przeszedł poważną operację. Zadowolony leżał. Także trochę odetchnęłam.

Po drugie miałam dzisiaj USG połówkowe. Przezierność się zmniejszyła do normy i jest wszystko w porządku. Także w końcu ulga.
No i już na 99% synek. W przeciwieństwie do starszego lubi centralnie wywalać swoją płeć na ekranie [emoji28]

Ale lekarz dał mi do myślenia. Bo jest polecanym pod tym względem specjalistą. I mówi , że był kiedyś przy USG robionymi przez koleżankę, która też ponoć jest dobra w te klocki. I ona powiedziała rodzicom że dziewczynka, a on widział chłopca. Także nom ...

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wam :)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! :)

Dawno nie pisałam,ale systematycznie Was podczytuję. Nie mogę uporać się z tym wstrętnym przeziębieniem od ponad tygodnia :( Budzę się w nocy po 3-4 razy bo oddychać nie mogę, cały czas katar nie ustępuje, a do tego doszedł jeszcze ból gardła :( Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stanę na nogi bo dostaję świra już w domu.

A właśnie! Jako, że wczoraj pierwszy raz od wielu dni wyszłam na miasto i przyszło mi założyć coś innego niż luźne dresy/legginsy to okazało się, że wszystkie moje jeansy i normalne spodnie są za ciasne :errr:została mi jedna para :D I tu zwracam się z pytaniem do Was, co zaczęłyście nosić odkąd brzuszek się powiększył? Typowe ciążowe spodnie? Luźniejsze (rozmiar większe)? Czy po prostu właśnie dresy stały się wyjściowym ciuchem? :D
Chciałabym się wybrać w tym tygodniu na zakupy i liczę, że coś poradzicie. I czy miała któraś z Was spodnie ciążowe z H&M? Widziałam, że mają dość duży wybór.

Miłego dnia! :)
 
Hej Wam :)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! :)

Dawno nie pisałam,ale systematycznie Was podczytuję. Nie mogę uporać się z tym wstrętnym przeziębieniem od ponad tygodnia :( Budzę się w nocy po 3-4 razy bo oddychać nie mogę, cały czas katar nie ustępuje, a do tego doszedł jeszcze ból gardła :( Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stanę na nogi bo dostaję świra już w domu.

A właśnie! Jako, że wczoraj pierwszy raz od wielu dni wyszłam na miasto i przyszło mi założyć coś innego niż luźne dresy/legginsy to okazało się, że wszystkie moje jeansy i normalne spodnie są za ciasne :errr:została mi jedna para :D I tu zwracam się z pytaniem do Was, co zaczęłyście nosić odkąd brzuszek się powiększył? Typowe ciążowe spodnie? Luźniejsze (rozmiar większe)? Czy po prostu właśnie dresy stały się wyjściowym ciuchem? :D
Chciałabym się wybrać w tym tygodniu na zakupy i liczę, że coś poradzicie. I czy miała któraś z Was spodnie ciążowe z H&M? Widziałam, że mają dość duży wybór.

Miłego dnia! :)

Ja w dresie to nawet koło domu nie chodzę. Ja się tylko z brzuchem nie mieszczę w ubrania i zaczęłam chodzić w spodniach ciążowych właśnie z hm ale mam je z poprzedniej ciąży. Generalnie preferuje też sukienki luźne i większości w takich chodzę.
 
Hej Wam :)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! :)

Dawno nie pisałam,ale systematycznie Was podczytuję. Nie mogę uporać się z tym wstrętnym przeziębieniem od ponad tygodnia :( Budzę się w nocy po 3-4 razy bo oddychać nie mogę, cały czas katar nie ustępuje, a do tego doszedł jeszcze ból gardła :( Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stanę na nogi bo dostaję świra już w domu.

A właśnie! Jako, że wczoraj pierwszy raz od wielu dni wyszłam na miasto i przyszło mi założyć coś innego niż luźne dresy/legginsy to okazało się, że wszystkie moje jeansy i normalne spodnie są za ciasne :errr:została mi jedna para :D I tu zwracam się z pytaniem do Was, co zaczęłyście nosić odkąd brzuszek się powiększył? Typowe ciążowe spodnie? Luźniejsze (rozmiar większe)? Czy po prostu właśnie dresy stały się wyjściowym ciuchem? :D
Chciałabym się wybrać w tym tygodniu na zakupy i liczę, że coś poradzicie. I czy miała któraś z Was spodnie ciążowe z H&M? Widziałam, że mają dość duży wybór.

Miłego dnia! :)
To jest niemożliwe, ze dopiero teraz! Ja w takich spodniach chodze od...
1516519882-46999cc4bf3acb4c-aaaaaa.png

1516519887-a4b1ee800d6fd3b1-aaaaaa.jpeg

[emoji23][emoji23][emoji23] 29 listopad! A termin mam na 24.06 [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
Kupiłam spodnie hm przez internet bo na stronie są wyprzedaże a stacjonarnie nie było i jestem bardzo zadowolona! Zaoszczędzilam 75 zł! Są bardzo wygodne brzuszek przykryty na miejscu niżej nic nie ciśnie a do tego fajne są z przetarciami [emoji6] mam z hm jeszcze id szwagierki i też są super. Ale po domu to dresik jakieś leginsy, a jak będzie ciepło to sukienki będą super

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wam :)

Gratuluję wszystkich udanych wizyt! :)

Dawno nie pisałam,ale systematycznie Was podczytuję. Nie mogę uporać się z tym wstrętnym przeziębieniem od ponad tygodnia :( Budzę się w nocy po 3-4 razy bo oddychać nie mogę, cały czas katar nie ustępuje, a do tego doszedł jeszcze ból gardła :( Mam nadzieję, że w ciągu kilku dni stanę na nogi bo dostaję świra już w domu.

A właśnie! Jako, że wczoraj pierwszy raz od wielu dni wyszłam na miasto i przyszło mi założyć coś innego niż luźne dresy/legginsy to okazało się, że wszystkie moje jeansy i normalne spodnie są za ciasne :errr:została mi jedna para :D I tu zwracam się z pytaniem do Was, co zaczęłyście nosić odkąd brzuszek się powiększył? Typowe ciążowe spodnie? Luźniejsze (rozmiar większe)? Czy po prostu właśnie dresy stały się wyjściowym ciuchem? :D
Chciałabym się wybrać w tym tygodniu na zakupy i liczę, że coś poradzicie. I czy miała któraś z Was spodnie ciążowe z H&M? Widziałam, że mają dość duży wybór.

Miłego dnia! :)
Spodnie chyba najszybciej robią się za małe, moje po świętach założyłam ostatni raz i już był koniec ;) Na co dzień (czytaj po domu, do sklepu czy na spacer gdzie mnie nikt nie ogląda) chodzę w legginsach lub dresie, a na jakieś normalne wyjścia (czytaj do ludzi :D ) mam ciążowe dżinsy z hm ew sukienki. Dżinsy z hm polecam tylko dobrze jest sobie zmierzyć najpierw. Bo jak w sklepie mierzyłam jeden model to 38 było dość luźne i takie potem zamówiłam, ale inny model to się okazało że są na styk więc oddałam. Teraz mam 40 bo to akurat od koleżanki i też są dość luźne ale z paskiem ok i przynajmniej wygodne. Więc ogólnie polecam, nie są zbyt tanie ale jak coś to na olx mnóstwo dziewczyn sprzedaje za 30-40 zł
 
reklama
A ja rozmiar kupiłam swój 38 i są idealne, ale te od szwagierki 36 i też są dobre. Różne fasony może coś w tym jest [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry