reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Mam małe mieszkanie które teraz wynajmuje i dużo ubrań od siostry męża których na prawdę nie mam gdzie trzymac więc chcemy kupić szafę lub komode i zrobić porządek z ubraniami

Kociak narazie ma szkole ze mną, bo próbuje go oduczyc by nie wchodził do naszego łóżka. Teraz jestem cały czas w domu więc ganiam go ale również staram się go pieszczochac :-)
Nie wiem czy dam radę mojego tego odczyć, może jak dzidzia będzie to będziemy na noc zamykać sypialnie. Póki co śpi że mnie kotek [emoji76] ale jak meza nie ma, jak wraca to z nami nie chce spać bo za dużo wiercenia w nocy i kotu to przeszkadza [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem czy dam radę mojego tego odczyć, może jak dzidzia będzie to będziemy na noc zamykać sypialnie. Póki co śpi że mnie kotek [emoji76] ale jak meza nie ma, jak wraca to z nami nie chce spać bo za dużo wiercenia w nocy i kotu to przeszkadza [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja kocia była już z nami jak Szymek się urodzil. Omijała dziecko szerokim łukiem. Spała w wózku, w łóżeczku, ale jak tam młodego nie było. Pisałam już Wam, że moja kocia, to w ogóle mamuśka jest. Mlodego nawet łaskotać nie mogę, przylatuje, straszy mnie, atakuje, potrafi mnie ugryźć. To takie ugryzienie, żeby mnie odciągnąć od niego. Ale do niego nie podchodzi, nie da się dotknąć. Jak syn się urodził, tylko szedł spać ona przynosila pilki, zabawki, potrzebowała mojej uwagi jak dawniej. Teraz znowu nie opuszcza mnie na krok, gdzie ja tam i ona, śpi kolo mnie, do brzucha się tuli.
Mam jeszcze kocurka, ale to jest furiat, też boi się dzieciaków, kolejny będzie okupował wózek :)
 
@Mecenasowa27 to szczelilam gafe. Wychodzi moje nie wyspanie :o

Któraś pisała, że po cc dziecko pptrz3buje więcej mamy. To tak nie do końca. Mój urodzony sn ale cały dzień musiałabym go mieć na rękach. To są dzieci tak zwane "high need baby". Do tej pory potrzebuje mnóstwo czułości... po nocach nadal przychodzi się tulić..

Ja pralam synkowi przez 1.5 roku w loveli jako jedyny ten proszek nie wywolywal pogorszenia stanu skóry

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Oczywiście, że nie ma reguły, czy dziecko urodzone sn, czy cc :)
Ja jednak, kupię otulacz, żeby było maleńkiej milutko jak w brzuszku :)

Dziewczyny mój mąż doszedł do siebie, że będzie córka :D Całą noc mu to zajęło :D
Nagle mu imię Oliwia nie pasuje, szuka nowego.
Dzisiaj pojechaliśmy do sklepu i mówi do mnie "teraz będę oglądal też lalki w dziale dziecięcym"
Śmiałam sie, że ja będę obserwować młodego i jego dziewczyny, a mój mąż będzie na dyskotekach córki pilnował :D
 
ja kota nie mam, ale nasz mopsik uwielbiał spać w bujaczku i w koszyku pod wózkiem :D jak wózek schowaliśmy, to sobie biedaczek nie mógł miejsca do spania znaleźć...tak w ogóle to nasz pies jest rówieśnikiem młodszego synka (2 dni różnicy :)), a pojawił się u nas jak młodszy miał 2 miesiące. jestem ciekawa jak zareaguje na kolejnego malucha, bo z pozostałą dwójką dogaduje się super :)
 
Mój kocur boi się raczej dzieci jak było u nas dziecko to tylko z daleka się przygladal [emoji6]ale na pewno jak pojawi się łóżeczko wózek to będzie korzystał póki pełnoprawnego właściciela nie będzie a potem zobaczymy [emoji3]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój kocurek ma zaledwie 2 lata, ale jest jak dziecko czasami :) Mój mąż z synkiem pomalowali karton i bawili się autami, kot oczywiście nie pozwalał. Położył się na kartonie i koniec siłą go nie ściągniesz :D Wszystkie piłeczki, balony są jego :) Mlody często go wygania zamyka drzwi, ale kot jest szybszy :D Jak Szymek je jogurt, siedzi przy nim, wyciera ogon mu o szyję i czeka aż tylko się odwróci, żeby mu zabrać.
 
Mój kocur boi się raczej dzieci jak było u nas dziecko to tylko z daleka się przygladal [emoji6]ale na pewno jak pojawi się łóżeczko wózek to będzie korzystał póki pełnoprawnego właściciela nie będzie a potem zobaczymy [emoji3]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz, mieć ciężko z odzwyczajeniem kota spania ja w wózku...
A poza tym może być zazdrosny, bo "jak to? było nowe łóżko dla mnie, a teraz jakiś człowiek mi go zabrał i tam śpi"...

Moje koty lubiły spać w łóżeczku pod przewijaniem, ale je goniliśmy stamtąd, teraz czasem któryś śpi z córką w łóżku.
A ten starszy wybitnie lubił spać pod wózkiem, nawet jak spacerowaliśmy...[emoji23]
 
Mam na myśli że będzie zwiedzal nowe sprzęty w domu ale chyba będzie wierny swoim ulubionym miejscem zobaczymy, ale fakt nie moge pozwolic zeby przyzwyczail się do nie swoich rzeczy. Ogólnie uważam i mam nadzieję że kot będzie wspaniałemym towarzyszem dziecka jak już troszkę urośnie, i że maluch pokocha tak te zwierzęta jak ja [emoji4]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam na myśli że będzie zwiedzal nowe sprzęty w domu ale chyba będzie wierny swoim ulubionym miejscem zobaczymy, ale fakt nie moge pozwolic zeby przyzwyczail się do nie swoich rzeczy. Ogólnie uważam i mam nadzieję że kot będzie wspaniałemym towarzyszem dziecka jak już troszkę urośnie, i że maluch pokocha tak te zwierzęta jak ja [emoji4]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Moje 2 koty - bracia od początku jak się młoda pojawiła to jej pilnowały, szczególnie ten bardziej nieśmiały, kt stronił od ludzi obcych...
Jak byłam w ciąży to spały, szczególnie ten nieśmiały na brzuchu, a czasem oba, bo były małe.[emoji12]
A ten kt jej bardziej pilnował, bardzo lubił jej oliwkę z włosów wyczesywać, jak już miała posmarowane włosy raz na jakiś czas.[emoji23]

A teraz został ten nieśmiały kot i młoda roczna kotka, no i też śpi na brzuchu a ten starszy częściej przychodzi i kładzie się obok mnie...
Także koty wyczuwają ciążę..

Mamy 2 psy i też dobrze zareagowały na córkę, ale one są opiekuńcze bardzo, jak zjawił się w domu 1szy raz mały kot to skakały z radości i go wylizały od głowy po ogon, tak robią praktycznie z każdym nowym kotem[emoji12]
 
reklama
Mam na myśli że będzie zwiedzal nowe sprzęty w domu ale chyba będzie wierny swoim ulubionym miejscem zobaczymy, ale fakt nie moge pozwolic zeby przyzwyczail się do nie swoich rzeczy. Ogólnie uważam i mam nadzieję że kot będzie wspaniałemym towarzyszem dziecka jak już troszkę urośnie, i że maluch pokocha tak te zwierzęta jak ja [emoji4]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak tego nauczysz dziecko to jak najbardziej :) Pokochają się zobaczysz :)
Zwiedzać i spać będzie próbować w nowych miejscach, to przecież kot :) Moje dało się wygonić i znajdowały nowe miejsce bez zazdrości.
Mój synek nigdy nie szarpal, nie męczyl kotów. Dzięki nim nauczyłam go i ucze nadal szacunku do zwierząt.
 
Do góry