reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

U mnie już 20+1 i czuje bardzo wyraźne ruchy. Jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do ruchów dziecka gdy np jem obiad lub tak jak dzisiaj wieczorem byliśmy u znajomych, to rozmowy smiechy i ruchy dziecka w brzuchu :-) ciężko mi się przyzwyczaić w takich momentach ze ktoś tak się rusza i daje o sobie znać :-)
 
reklama
U mnie już 20+1 i czuje bardzo wyraźne ruchy. Jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do ruchów dziecka gdy np jem obiad lub tak jak dzisiaj wieczorem byliśmy u znajomych, to rozmowy smiechy i ruchy dziecka w brzuchu :-) ciężko mi się przyzwyczaić w takich momentach ze ktoś tak się rusza i daje o sobie znać :-)
Powiedz mi, czy to 20+1 wychodzi Ci z terminu porodu z USG czy z OM? Bo w sumie mi nadal ginekolog podaje że mam (wczoraj) 19+1, mimo że wg USG genetycznego powinno być 19+6... Nawet pytałam pani ginekolog którą datą się mam sugerować i Ona powiedziała, że to nie ma znaczenia, bo to tylko 5 dni różnicy ;)

I mam do Was dziewczyny jeszcze jedno pytanie (tak to jest jak jest pierwsza w nocy i człowiek spać nie może - myślenie o głupotach ;)): czy lekarze prowadzący zlecali Wam już na tym etapie wymazy z pochwy, szyjki macicy, cewki moczowej i posiew moczu?
 
Dziewczyna u mnie w robocie robi takie piękne misie!
Dzisiaj na imprezie pracowej wylicytowalismy dla syna.
1515205337-7c6571ff972b3e81-aaaaaa.jpeg
1515205344-2de3b1c57581ebbd-aaaaaa.jpeg
 
Powiedz mi, czy to 20+1 wychodzi Ci z terminu porodu z USG czy z OM? Bo w sumie mi nadal ginekolog podaje że mam (wczoraj) 19+1, mimo że wg USG genetycznego powinno być 19+6... Nawet pytałam pani ginekolog którą datą się mam sugerować i Ona powiedziała, że to nie ma znaczenia, bo to tylko 5 dni różnicy ;)

I mam do Was dziewczyny jeszcze jedno pytanie (tak to jest jak jest pierwsza w nocy i człowiek spać nie może - myślenie o głupotach ;)): czy lekarze prowadzący zlecali Wam już na tym etapie wymazy z pochwy, szyjki macicy, cewki moczowej i posiew moczu?

Ja wymazy miałam już 2 razy, lekarz zleca profilaktycznie co 6 tygodni. Cytologię też miałam robioną. Mocz zwykły robię co 3 tygodnie bez posiewu póki co.

@optima super jest ten miś:)
 
Powiedz mi, czy to 20+1 wychodzi Ci z terminu porodu z USG czy z OM? Bo w sumie mi nadal ginekolog podaje że mam (wczoraj) 19+1, mimo że wg USG genetycznego powinno być 19+6... Nawet pytałam pani ginekolog którą datą się mam sugerować i Ona powiedziała, że to nie ma znaczenia, bo to tylko 5 dni różnicy ;)

I mam do Was dziewczyny jeszcze jedno pytanie (tak to jest jak jest pierwsza w nocy i człowiek spać nie może - myślenie o głupotach ;)): czy lekarze prowadzący zlecali Wam już na tym etapie wymazy z pochwy, szyjki macicy, cewki moczowej i posiew moczu?
U mnie jest jeden dzień różnicy w dacie porodu z USG a om i też nic nie miałam zmieniane.
Wymaz z pochwy miałam na ostatniej wizycie z powodu podejrzenia infekcji, cytologię na pierwszej wizycie, a mocz co wizytę ogólne badanie, wymazu z cewki nie.
 
Hej, ja ciągle niepewnie, niby druga ciąża, ale też chyba czuję. Tylko tak dziwnie, bo czuję raz na kilka dni. I to tak jakbym czuła jak on się rozpycha. Nie żadne bąbelki, tylko jakby mi po całym brzuchu pływał. Myślałam że to wzdęcia, tylko że za każdym razem te ruchy są wyraźniejsze

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie póki co ruchów brak, to moja pierwsza ciąża. Wiec czekam cierpliwie [emoji846] udanej soboty!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie.
Ja wczoraj poczułam bąbelek :) Leżałam sobie i nagle takie delikatne uderzenie jakbym rybkę miała w brzuchu :) Póki co wypatruję dalej, ale cisza.
Ja wczoraj na kolację zjadłam mcflurry orzechowe i cheesburger :) Moja zachcianka, którą mąż godzine przed wyjazdem do pracy spełnił :) Niezdrowo, ale to pierwszy raz jak jestem w ciąży :) To jeszcze nie jest źle.
Ja wyprawkę kompletuje trochę w sieci, trochę w sklepach na miejscu. Zależy na co trafię, jak w smyku byly przeceny to skorzystalam na ubrankach i pościeli w sieci :)
Teraz pozapisywałam sobie łóżeczko jakie chcę, meble do pokoiku, pościel na różnych stronach ( są piękne) i tam na pewno kupię :)
Wózek muszę najpierw dotknąć, przejechać nim zanim kupię. Zobaczymy czy na miejscu czy w internecie, ale wrażenie z jazdy musi być.
 
Ja wczoraj wieczorem wcinalam popcorn, taki domowy nie do mikrofali ale był dobry [emoji6] dziś mój mąż wraca do Niemiec także znowu szykuje się samotne siedzenie w domku [emoji52]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie czy jest oprócz mnie jeszcze jakas dziewczyna ktora nie kupiła jeszcze ani jednej rzeczy,przedmiotu dla pierwszego dziecka ? Bo mam wrażenie że tylko ja zwlekam...A jestem z przodu listy...[emoji16]
Dziś mam dokladnie półmetek [emoji12]

 
Do góry